Izabela Janachowska, VIVIA!
Fot. Izabela Janachowska, VIVIA!
Z ŻYCIA GWIAZD

Izabela Janachowska otworzyła z mężem nowy biznes. Jest pełny luksusowych aut...

Tak pomoże nowożeńcom i zarobi fortunę!

Rafał Kowalski 18 września 2020 10:28
Izabela Janachowska, VIVIA!
Fot. Izabela Janachowska, VIVIA!

Czego Izabela Janachowska się nie dotknie, zamienia w złoto. Tak przynajmniej było z każdym programem prowadzonym przez gwiazdę TVN Style, portalem ślubnym czy kanałem YouTube, który dziś obserwuje 125 tysięcy osób. Przedsiębiorcza żona Krzysztofa Jabłońskiego wpadła na kolejny pomysł na to, jak pomóc przyszłym nowożeńcom a przy okazji zarobić. W biznesie pomoże jej mąż.

Wypożyczalnia aut z szoferami Izabeli Janachowskiej

Na stronie internetowej należącej do Izabeli Janachowskiej pojawiła się już pierwsza wzmianka o biznesie, na który pomysł niedawno narodził się w głowach prezenterki i jej ukochanego. „Luxury Dream Cars to wypożyczalnia luksusowych aut z szoferem. W naszej ofercie są ekskluzywne limuzyny takie jak Bentley Mulsanne, Bentley Azzure, Bentley Bentayga, Mercedes Maybach, czy Rolls-Royce Phantom. Stawiamy na unikatowe samochody, niedostępne u konkurencji. Dzięki zapewnieniu profesjonalnego kierowcy Para Młoda w komfortowych warunkach dotrze na uroczystość a następnie na salę weselną”, czytamy w ofercie firmy.

Gwieździe TVN bardzo zależy na komforcie młodych par, dlatego aut nie da się wynająć bez szofera. Dodatkowo większość modeli dostępnych samochodów jest w Polsce niespotykana – tak, by każdy klient czuł się wyjątkowo.

A jakie są ceny? Na stronie Wedding Dream czytamy, że te wahają się od 3 do 10 tysięcy złotych za jedno wypożyczenie auta. Ostateczna wycena może różnić się np. ze względu na odległość miejsca ceremonii od miejsca, w którym na co dzień stoją niezwykłe samochody. Najdroższy z kolekcji pary wart jest aż 2,5 miliona złotych!

Skusilibyście się na taką ślubną atrakcję? 

Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński
Fot. Piotr Molecki/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.