W pełnej krasie zaprezentowała się w niej na chrzcie braciszka

Gabriela Czernecka 10 lipca 2018 13:14

Na chrzcie księcia Louisa księżniczka Charlotte zaprezentowała się w nowej fryzurze! Córka księcia Williama i księżnej Kate znów skradła show. Nic dziwnego, że niektórzy mówią, że za kilka lat to ona będzie największą gwiazdą royal family. Ze sklepowych półek już znikają wszelkie podobizny sukienek, które nosi, co dopiero buciki czy modowe akcesoria. Czy podobnie będzie z fryzurą małej Charlotte?

Nowa fryzura księżniczki Charlotte

Nowa fryzura księżniczki Charlotte to tak naprawdę niewielka zmiana w jej wyglądzie, ale dość zauważalna. Mała księżniczka zwykle ma podpięte włosy spinką bądź spięte gumką w kucyk. Akcesoria zawsze dobierane są w kolorze sukienki córki Kate i Williama.

Tym razem księżna Kate postanowiła nieco inaczej uczesać włosy córeczce. Księżniczka Charlotte zaprezentowała się w nowej fryzurze. Podczas chrztu księcia Louisa miała przedziałek na środku głowy, a włosy zaczesane były pod błękitną opaską, która idealnie pasowała do niebieskiej sukienki dziewczynki.

Księżniczka Charlotte pokazuje charakterek

Co więcej, córka Kate i Williama postanowiła się upewnić, że głośno będzie nie tylko o jej bracie, ale i o niej samej, więc postanowiła... upomnieć fotoreporterów. Po uroczystości rodzina królewska wraz z przyjaciółmi została zaproszona na zamknięte przyjęcie w Clarence House. Gdy zgromadzeni przed pałacem fotoreporterzy zaczęli robić im zdjęcia, prowadzona przez księcia Williama Charlotte powiedziała: „Wy nie idziecie”. By się upewnić, że wszyscy dobrze zrozumieli jej "rozkaz", księżniczka długo spoglądała na nich znaczącym wzrokiem. 

Wygląda na to, że z małej Charlotte rośnie nie tylko fashionistka, ale i niezła buntowniczka! Poniżej video zbuntowanej Charlotte, a zdjęcia nowej fryzury księżniczki znajdziecie tutaj>>  

1/5
księżniczka Charlotte
Copyright @East News
1/5

Księżniczka Charlotte na oficjalnej fotografii. 

2/5
księżniczka Charlotte
Copyright @East News
2/5

Księżniczka Charlotte zwykle ma podpięte włosy spinką bądź związane gumką.

3/5
Księżna Kate i księżniczka Charlotte noszą ubrania w tych samych kolorach
Copyright @Getty Images
3/5

Dzięki temu dziewczynce włosy nie wpadają do oczu. Dodatkowo podpięte nie rozpraszają jej, co sprawia, że Kate nie musi non stop poprawiać córce włosów.

4/5
Chrzest księcia Louisa: książę George, księżniczka Charlotte, książę William
Copyright @East News
4/5

Podczas chrztu księcia Louisa księżniczka Charlotte zaprezentowała się w nowej fryzurze.

5/5
Chrzest księcia Louisa: książę George, księżniczka Charlotte, książę William
Copyright @East News
5/5

Podoba Wam się nowa fryzura księżniczki Charlotte?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.