KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżniczka Charlotte ma nową fryzurę. Zauważyliście?

W pełnej krasie zaprezentowała się w niej na chrzcie braciszka

Gabriela Czernecka 10 lipca 2018 13:14

Na chrzcie księcia Louisa księżniczka Charlotte zaprezentowała się w nowej fryzurze! Córka księcia Williama i księżnej Kate znów skradła show. Nic dziwnego, że niektórzy mówią, że za kilka lat to ona będzie największą gwiazdą royal family. Ze sklepowych półek już znikają wszelkie podobizny sukienek, które nosi, co dopiero buciki czy modowe akcesoria. Czy podobnie będzie z fryzurą małej Charlotte?

Nowa fryzura księżniczki Charlotte

Nowa fryzura księżniczki Charlotte to tak naprawdę niewielka zmiana w jej wyglądzie, ale dość zauważalna. Mała księżniczka zwykle ma podpięte włosy spinką bądź spięte gumką w kucyk. Akcesoria zawsze dobierane są w kolorze sukienki córki Kate i Williama.

Tym razem księżna Kate postanowiła nieco inaczej uczesać włosy córeczce. Księżniczka Charlotte zaprezentowała się w nowej fryzurze. Podczas chrztu księcia Louisa miała przedziałek na środku głowy, a włosy zaczesane były pod błękitną opaską, która idealnie pasowała do niebieskiej sukienki dziewczynki.

Księżniczka Charlotte pokazuje charakterek

Co więcej, córka Kate i Williama postanowiła się upewnić, że głośno będzie nie tylko o jej bracie, ale i o niej samej, więc postanowiła... upomnieć fotoreporterów. Po uroczystości rodzina królewska wraz z przyjaciółmi została zaproszona na zamknięte przyjęcie w Clarence House. Gdy zgromadzeni przed pałacem fotoreporterzy zaczęli robić im zdjęcia, prowadzona przez księcia Williama Charlotte powiedziała: „Wy nie idziecie”. By się upewnić, że wszyscy dobrze zrozumieli jej "rozkaz", księżniczka długo spoglądała na nich znaczącym wzrokiem. 

Wygląda na to, że z małej Charlotte rośnie nie tylko fashionistka, ale i niezła buntowniczka! Poniżej video zbuntowanej Charlotte, a zdjęcia nowej fryzury księżniczki znajdziecie tutaj>>  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.