O TYM JEST GŁOŚNO

Antek Królikowski już ma nową dziewczynę? Internautów zaciekawiło zdjęcie z sylwestra...

„Bawiliśmy się bardzo dobrze"

Rafał Kowalski 2 stycznia 2019 18:50

Od rozstania Antoniego Królikowskiego z Julią Wieniawą nie minął nawet miesiąc, a w mediach już pojawiły się plotki, że każda z gwiazd zaczęła już szukać nowej miłości. Niedawno jeden z dzienników ogłosił, że aktorka znów spotyka się ze swoim byłym chłopakiem Nikodemem Rozbickim, a dziś... Internauci starają się udowodnić, że Antek Królikowski ma już nową ukochaną! Jaka jest prawda?

Z kim Antek Królikowski spędził sylwestra?

Antoniemu Królikowskiemu ostatni dzień 2018 roku upłynął na stoku w polskich górach. Na jednym ze zdjęć, które aktor wstawił na Instagram, gwiazdor pozuje z piękną blondynką o imieniu Martyna. „Bawiliśmy się bardzo dobrze. Nowy rok, nowy ja. #Przyjaciele”, czytamy w podpisie fotografii. Wielbiciele Antka od razu zaczęli sugerować, mimo widocznego hashtaga, że jego i tajemniczą nieznajomą łączy coś więcej, niż przyjaźń...

"Podobno klasę partnera można rozpoznać po tym jak się rozstaje. A niestety Antek pokazał zero klasy wstawiając zdjęcie z dziewczyną, tylko żeby zrobić szum wokół własnej osoby i wystawić siebie i Julię na nieprzychylne komentarze i artykuły portali. Słabe zachowanie kilka dni po rozstaniu... tylko to o nim źle świadczy", „Jeżeli Antek jest osobą rozpoznawalną to ma prawo spotykać się z kim chce i kiedy chce... to jest jego życie!”, to tylko niektóre z wpisów internautów.

Na szczęście, wśród wpisów znalazł się także jeden, który wyjaśnia całą sytuację i przede wszystkim odpowiada na pytanie, kim jest Martyna ze zdjęcia. Autorką komentarza jest była żona Roberta Janowskiego, Katarzyna Kalicińska. „To dziewczyna mojego syna, który robił to zdjęcie i jest przyjacielem Antka”, tymi słowami Kalicińska rozwiała wszelkie wątpliwości. Więcej dowodów? Na profilu Martyny można znaleźć dużo zdjęć, na których widać, że faktycznie ma już partnera.

Niech osobiste sprawy Antka i Julki toczą się własnym nienarzuconym przez nikogo tempem. Zgadzacie się? 

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.