O TYM JEST GŁOŚNO

Antek Królikowski już ma nową dziewczynę? Internautów zaciekawiło zdjęcie z sylwestra...

„Bawiliśmy się bardzo dobrze"

Rafał Kowalski 2 stycznia 2019 18:50

Od rozstania Antoniego Królikowskiego z Julią Wieniawą nie minął nawet miesiąc, a w mediach już pojawiły się plotki, że każda z gwiazd zaczęła już szukać nowej miłości. Niedawno jeden z dzienników ogłosił, że aktorka znów spotyka się ze swoim byłym chłopakiem Nikodemem Rozbickim, a dziś... Internauci starają się udowodnić, że Antek Królikowski ma już nową ukochaną! Jaka jest prawda?

Z kim Antek Królikowski spędził sylwestra?

Antoniemu Królikowskiemu ostatni dzień 2018 roku upłynął na stoku w polskich górach. Na jednym ze zdjęć, które aktor wstawił na Instagram, gwiazdor pozuje z piękną blondynką o imieniu Martyna. „Bawiliśmy się bardzo dobrze. Nowy rok, nowy ja. #Przyjaciele”, czytamy w podpisie fotografii. Wielbiciele Antka od razu zaczęli sugerować, mimo widocznego hashtaga, że jego i tajemniczą nieznajomą łączy coś więcej, niż przyjaźń...

"Podobno klasę partnera można rozpoznać po tym jak się rozstaje. A niestety Antek pokazał zero klasy wstawiając zdjęcie z dziewczyną, tylko żeby zrobić szum wokół własnej osoby i wystawić siebie i Julię na nieprzychylne komentarze i artykuły portali. Słabe zachowanie kilka dni po rozstaniu... tylko to o nim źle świadczy", „Jeżeli Antek jest osobą rozpoznawalną to ma prawo spotykać się z kim chce i kiedy chce... to jest jego życie!”, to tylko niektóre z wpisów internautów.

Na szczęście, wśród wpisów znalazł się także jeden, który wyjaśnia całą sytuację i przede wszystkim odpowiada na pytanie, kim jest Martyna ze zdjęcia. Autorką komentarza jest była żona Roberta Janowskiego, Katarzyna Kalicińska. „To dziewczyna mojego syna, który robił to zdjęcie i jest przyjacielem Antka”, tymi słowami Kalicińska rozwiała wszelkie wątpliwości. Więcej dowodów? Na profilu Martyny można znaleźć dużo zdjęć, na których widać, że faktycznie ma już partnera.

Niech osobiste sprawy Antka i Julki toczą się własnym nienarzuconym przez nikogo tempem. Zgadzacie się? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.