„Bawiliśmy się bardzo dobrze"

Rafał Kowalski 2 stycznia 2019 18:50

Od rozstania Antoniego Królikowskiego z Julią Wieniawą nie minął nawet miesiąc, a w mediach już pojawiły się plotki, że każda z gwiazd zaczęła już szukać nowej miłości. Niedawno jeden z dzienników ogłosił, że aktorka znów spotyka się ze swoim byłym chłopakiem Nikodemem Rozbickim, a dziś... Internauci starają się udowodnić, że Antek Królikowski ma już nową ukochaną! Jaka jest prawda?

Z kim Antek Królikowski spędził sylwestra?

Antoniemu Królikowskiemu ostatni dzień 2018 roku upłynął na stoku w polskich górach. Na jednym ze zdjęć, które aktor wstawił na Instagram, gwiazdor pozuje z piękną blondynką o imieniu Martyna. „Bawiliśmy się bardzo dobrze. Nowy rok, nowy ja. #Przyjaciele”, czytamy w podpisie fotografii. Wielbiciele Antka od razu zaczęli sugerować, mimo widocznego hashtaga, że jego i tajemniczą nieznajomą łączy coś więcej, niż przyjaźń...

"Podobno klasę partnera można rozpoznać po tym jak się rozstaje. A niestety Antek pokazał zero klasy wstawiając zdjęcie z dziewczyną, tylko żeby zrobić szum wokół własnej osoby i wystawić siebie i Julię na nieprzychylne komentarze i artykuły portali. Słabe zachowanie kilka dni po rozstaniu... tylko to o nim źle świadczy", „Jeżeli Antek jest osobą rozpoznawalną to ma prawo spotykać się z kim chce i kiedy chce... to jest jego życie!”, to tylko niektóre z wpisów internautów.

Na szczęście, wśród wpisów znalazł się także jeden, który wyjaśnia całą sytuację i przede wszystkim odpowiada na pytanie, kim jest Martyna ze zdjęcia. Autorką komentarza jest była żona Roberta Janowskiego, Katarzyna Kalicińska. „To dziewczyna mojego syna, który robił to zdjęcie i jest przyjacielem Antka”, tymi słowami Kalicińska rozwiała wszelkie wątpliwości. Więcej dowodów? Na profilu Martyny można znaleźć dużo zdjęć, na których widać, że faktycznie ma już partnera.

Niech osobiste sprawy Antka i Julki toczą się własnym nienarzuconym przez nikogo tempem. Zgadzacie się? 

1/5
Antoni Królikowski z przyjaciółką
Copyright @Instagram
1/5

Tym zdjęciem aktor wywołał burzę...

2/5
Przyjaciółka Antka Królikowskiego, Martyna Poros
Copyright @Instagram
2/5

Martyna jest tylko przyjaciółką aktora

3/5
Sylwester Antka Królikowskiego
Copyright @Instagram
3/5

Widoki idealna na ostatni dzień roku

4/5
Sylwester Antka Królikowskiego
Copyright @Instagram
4/5

Aktor pożegnał 2018 rok na stoku

5/5
Julia Wieniawa i Antek Królikowski na pokazie Dawida Wolińskiego
Copyright @akpa
5/5

Julia Wieniawa i Antek Królikowski rozstali się w grudniu

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.