Beata Tadla, Jarosław Kret, VIVA! 2018
Fot. Olga Majrowska
Z ŻYCIA GWIAZD

„Po tym, co zobaczyłam...’’. Nina Terentiew wspiera Beatę Tadlę! 

W trudnych chwilach prezenterka może liczyć nie tylko na bliskich

Damian Duda 18 marca 2018 08:55
Beata Tadla, Jarosław Kret, VIVA! 2018
Fot. Olga Majrowska

O rozstaniu Beaty Tadli i Jarosława Kreta mówią wszyscy. Mimo że wydawali się parą idealną, ich związek rozpadł się. A prasa kolorowa nie oszczędza pogodynka, który w rozmowie z dziennikarzami zaprzecza plotkom o rozstaniu. Jednak, jak twierdzą znajomi Tadli, prezenterka może liczyć nie tylko na wsparcie swoich bliskich, ale również na osoby związane z produkcją „Tańca z Gwiazdami’’ oraz... dyrektor programową Polsatu, Ninę Terentiew.

Nina Terentiew o rozstaniu Tadli i Kreta

To miała być związek na całe życie. Niestety, coś poszło nie tak. Osoby z otoczenia gwiazdorskiej pary w rozmowie z mediami zdradzają, że Beata Tadla i Jarosław Kret nie mieszkają już razem.

Zadzwoniłam do niej i powiedziałam jej, że jest fantastyczna i bardzo lubiana

Jak donoszą serwisy internetowe, pogodynek z dnia na dzień — po pięciu latach związku — zrezygnował z budowania wspólnej przyszłości z dotychczasową partnerką. 

Problemy prywatne od razu dostrzegły osoby z produkcji programu „Taniec z Gwiazdami’’. I, jak donoszą osoby z otoczenia Tadli, prezenterka może na nich liczyć. Również dyrektor programowa Polsatu, Nina Terentiew, okazała się dla gwiazdy sporym wsparciem. Kiedy dowiedziała się, że uczestniczka tanecznego show znalazła się na życiowym zakręcie, od razu do niej zadzwoniła.

„Nie znam życia osobistego Beaty i Jarka, ale po tym, co zobaczyłam, zadzwoniłam do niej i powiedziałam jej, że jest fantastyczna i bardzo lubiana. Oczywiście program to nie życie, ale na planie otaczamy ją wielką serdecznością, bo na to zasługuje’’, powiedziała w rozmowie z Na Żywo Terentiew.

Mocno trzymamy kciuki za Beatę Tadlę! 

Nina Terentiew, VIVA! 2009
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/PHOTO-SHOP.PL

Beata Tadla i Jarosław Kret
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.