Beata Tadla, Jarosław Kret, VIVA! 2018
Fot. Olga Majrowska
Z ŻYCIA GWIAZD

„Po tym, co zobaczyłam...’’. Nina Terentiew wspiera Beatę Tadlę! 

W trudnych chwilach prezenterka może liczyć nie tylko na bliskich

Damian Duda 18 marca 2018 08:55
Beata Tadla, Jarosław Kret, VIVA! 2018
Fot. Olga Majrowska

O rozstaniu Beaty Tadli i Jarosława Kreta mówią wszyscy. Mimo że wydawali się parą idealną, ich związek rozpadł się. A prasa kolorowa nie oszczędza pogodynka, który w rozmowie z dziennikarzami zaprzecza plotkom o rozstaniu. Jednak, jak twierdzą znajomi Tadli, prezenterka może liczyć nie tylko na wsparcie swoich bliskich, ale również na osoby związane z produkcją „Tańca z Gwiazdami’’ oraz... dyrektor programową Polsatu, Ninę Terentiew.

Nina Terentiew o rozstaniu Tadli i Kreta

To miała być związek na całe życie. Niestety, coś poszło nie tak. Osoby z otoczenia gwiazdorskiej pary w rozmowie z mediami zdradzają, że Beata Tadla i Jarosław Kret nie mieszkają już razem.

Zadzwoniłam do niej i powiedziałam jej, że jest fantastyczna i bardzo lubiana

Jak donoszą serwisy internetowe, pogodynek z dnia na dzień — po pięciu latach związku — zrezygnował z budowania wspólnej przyszłości z dotychczasową partnerką. 

Problemy prywatne od razu dostrzegły osoby z produkcji programu „Taniec z Gwiazdami’’. I, jak donoszą osoby z otoczenia Tadli, prezenterka może na nich liczyć. Również dyrektor programowa Polsatu, Nina Terentiew, okazała się dla gwiazdy sporym wsparciem. Kiedy dowiedziała się, że uczestniczka tanecznego show znalazła się na życiowym zakręcie, od razu do niej zadzwoniła.

„Nie znam życia osobistego Beaty i Jarka, ale po tym, co zobaczyłam, zadzwoniłam do niej i powiedziałam jej, że jest fantastyczna i bardzo lubiana. Oczywiście program to nie życie, ale na planie otaczamy ją wielką serdecznością, bo na to zasługuje’’, powiedziała w rozmowie z Na Żywo Terentiew.

Mocno trzymamy kciuki za Beatę Tadlę! 

Nina Terentiew, VIVA! 2009
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/PHOTO-SHOP.PL

Beata Tadla i Jarosław Kret
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.