Angelina Jolie, Brad Pitt FILM O ROSTANIU
Fot. James Whatling / Splash News/EAST NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Nieznane oblicze Shiloh Jolie-Pitt! Nagranie z udziałem córki Angeliny Jolie i Brada Pitta podbija sieć!

Od tej strony jej jeszcze nie znaliśmy... 

Karol Sowa 30 maja 2022 21:00
Angelina Jolie, Brad Pitt FILM O ROSTANIU
Fot. James Whatling / Splash News/EAST NEWS

Angelina Jolie i Brad Pitt byli najpiękniejszą parą Hollywood. Zakochani wtedy doczekali się sześciorga dzieci. Jedna z ich córek postanowiła zacząć inwestować w swój samorozwój. Shiloh Jolie-Pitt zaczęła tańczyć i jak widać po nagraniach idzie jej bardzo dobrze! 

Shiloh Jolie-Pitt zaskakuje fanów swoim tańcem 

Od kiedy córka Angeliny Jolie zaczęła pokazywać się na czerwonych dywanach u boku matki, od razu stała się najpopularniejszym dzieckiem z całego rodzeństwa. Wiele osób podziwia jej niezwykłą urodę, którą odziedziczyła po swoich rodzicach. Jak się teraz okazuję, ma ona również artystyczną duszę. Od pewnego czasu na wielu fanpage’ach Shiloh możemy zobaczyć jej taneczne osiągnięcia. Na jednym z nagrań wykonała hip-hopowy układ taneczny.

Córka Bratda Pitta jest ubrana w czarną bluzę, a na jej twarzy nie zabrakło maseczki, która ma ją chronić przed koronawirusem. W komentarzach można przeczytać wiele ciepłych słów, które skierowane są do dziewczynki: „Co za ruchy. Jesteś niesamowita”, „Jak ona się świetnie rusza”, „Ej nie wiedziałam, że Shiloh tak świetnie tańczy”, „Dawaj, Shiloh! Wymiatasz, dziewczyno”, czytamy pod nagraniem. Nie wiemy jednak czy to tylko pasja, czy większe plany na przyszłość. 

@shilohpitt Cool :) #shilohjoliepitt ♬ Seen It All - Nike Featuring Chong The Nomad

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Księżniczka Charlene podczas Grand Prix Formuły 1 zdecydowała się na piękną kreację

Shiloh Jolie-Pitt
Fot. Rex Features/East News

 

Shiloh Jolie-Pitt

Shiloh Jolie-Pitt , Angelina Jolie
Fot. Rex Features/East News

Shiloh Jolie-Pitt , Angelina Jolie

Jak wyglądał związek Angeliny Jolie i Brada Pitta? 

Ich relacja od samego początku wzbudzała mieszane odczucia u wielu osób. Oboje poznali się na planie filmu. W tamtym czasie Brad Pitt był w związku małżeńskim z Jennifer Aniston. Jednak między nim a Angeliną Jolie było uczucie, nad którym nie mogli zapanować. Koniec końców wzięli razem ślub i wychowali sześcioro dzieci. Trójkę biologicznych i trójkę adoptowanych pociech. Jak czas pokazał, ich małżeństwo przetrwało tylko dwa lata. Na ten moment, dzieci mieszkają razem z aktorką. Od czasu do czasu wychodzą z nią na wielkie uroczystości. Przed aparatami wraz z matką pokazali się Zahra, Maddox, Pax, bliźniacy Vivenne i Knox oraz Shiloh. 
ZOBACZ TAKŻE: Paulina Jaskólska była gwiazdą MTV Polska. Nagle zniknęła z show-biznesu

Angelina Jolie, Brad Pitt
Fot. Kevin Winter/Getty Images

Angelina Jolie, Brad Pitt

Angelina Jolie, Brad Pitt
Fot. Jason LaVeris/FilmMagic

Angelina Jolie, Brad Pitt

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.