Natalia Kukulska, VIVA!  listopad 2017
Fot. Marlena Bielińska
z życia gwiazd

Natalia Kukulska pokazała, jak świętowała 46. urodziny. Obchodziła je z dala od fleszy

Były jak każdy inny dzień...

Marcjanna Maryszewska 8 marca 2022 07:54
Natalia Kukulska, VIVA!  listopad 2017
Fot. Marlena Bielińska

Natalia Kukulska aktywnie relacjonuje swoje życie zawodowe na Instagramie, lecz bardzo niechętnie dzieli się tym, co dzieje się u niej prywatnie. Jednak w ramach wyjątku ujawniła przed fanami kawałek swojej codzienności i pokazała, jak świętowała jubileusz swoich 46. urodzin. Wpis podsumowała fragmentem swojej piosenki.

Natalia Kukulska wyjaśnia, czemu zrezygnowała z imprezy urodzinowej

Czujni fani zorientowali się, że w ubiegłą sobotę wokalistka obchodziła swoje urodziny. Zaciekawieni zapytali Natalię Kukulską, jak spędziła ten dzień. Gwiazda postanowiła uchylić rąbka tajemnicy swojego życia prywatnego i wrzuciła do sieci osobisty wpis.

Jak się okazuje, gwiazda świętowała swoje urodziny bardzo spokojnie. Obyło się bez hucznej imprezy, ponieważ sytuacja na świecie wpłynęła bardzo negatywnie na jej samopoczucie. W opisie zawarła fragment swojej piosenki „My", który idealnie oddaje nastroje ostatnich dni...

„Z małym poślizgiem - serdecznie dziękuję za wszystkie życzenia urodzinowe i dobre myśli. Taki czas i taki nastrój, że trudno celebrować, cieszyć się beztrosko. Ale zgodnie ze słowami mojej piosenki - "kochaj, jakby dzień był tym ostatnim dniem, kto wie, czy powtórzy się ile przed nami jest…". Staram się, jak zapewne większość z was - żyć tu i teraz i doceniać to, co mam.”

Czytaj także: Marta Żmuda Trzebiatowska podzieliła się z fanami osobistym wpisem: „Złamało mnie to”

Urodziny Natalii Kukulskiej. Jak świętowała je gwiazda?

Piosenkarka zdradziła, że urodzinowa sobota nie różniła się znacząco od innych, zwyczajnych dni. Dzień zaczęła od pracy, ale znalazła również czas na małe przyjemności, które poprawiły jej nastrój - wizytę w spa, tort z truskawkami i spotkanie z przyjaciółką.

Warto zwrócić również uwagę na stylizację gwiazdy. Wyglądała naprawdę wspaniale!  

Sprawdź również: Była gwiazdą You Can Dance, później zniknęła z show-biznesu. Co dziś robi Anna Bosak?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.