Monika Zamachowska, VIVA! sierpień 2017
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/COMPLETE
Z ŻYCIA GWIAZD

Monika Zamachowska ma powody do dumy! „Od dzisiaj jestem mamą słynnej aktorki musicalowej”

Córka dziennikarki wkracza do show-biznesu!

Olga Figaszewska 17 września 2019 06:45
Monika Zamachowska, VIVA! sierpień 2017
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/COMPLETE

Monika Zamachowska jest dumna ze swoich pociech. Dziennikarka wychowuje osiemnastoletniego Tomka i piętnastoletnią Zosię. Córka gwiazdy jest niezwykle uzdolniona. Nastolatka rysuje i maluje, tańczy, a przede wszystkim cudownie śpiewa. Monika Zamachowska postanowiła podzielić się z fanami swoim szczęściem i zamieściła w sieci poruszające zdjęcie. Zosia spełnia kolejne marzenia i właśnie rozpoczęła swoją przygodę ze sceną.

Monika Zamachowska o córce, Zosi

Zofia Malcolm wciąż się rozwija. Wszystko wskazuje na to, że nastolatka rozpoczęła podbój show-biznesu. Dumna mama pochwaliła się osiągnięciem swojej córki, która niedawno wystąpiła na scenie w spektaklu Przerwana cisza w Warszawskiej Operze Kameralnej.

,,Stało się. Od dzisiaj jestem tylko i aż mamą tej słynnej aktorki musicalowej, Zosi, ze spektaklu „Przerwana cisza” w Warszawskiej Operze Kameralnej. Wczorajszą premierę przepłakałam. Zośka była rewelacyjna, nie zrobiła jednego fałszywego ruchu, nie zaśpiewała jednej fałszywej nuty. Jestem z niej tak strasznie dumna. I cały czas myślę, kiedy przestała być moją malutką, słodką Zośką, która, jak mawiał jej tato: „was just happy to be here”.... Leć wysoko, najdroższa!", napisała gwiazda.

Monika Zamachowska w jednym z wywiadów wyznała, że podziwia jej dokonania. ,,Moim zdaniem życie za nią już powoli dokonuje wyboru. Jest bardzo uzdolniona, rysuje i maluje, tańczy, a przede wszystkim ma słuch i niezwykle czysto śpiewa. Wszystko, co ma związek ze sztuką, przychodzi jej łatwo. Błędem więc byłoby kształcić ją na fizyka jądrowego", mówiła dziennikarka w rozmowie z Krystyną Pytlakowską dla Viva.pl.

Wówczas gwiazda wyznała, jak wyglądają jej relacje z córką. ,,Umiemy i chcemy spędzać że sobą czas, a to mnie cieszy. Myślę że każda matka przeżywa wątpliwości, czy za chwilę nie przestanie być fajną partnerką do rozmów ze swoją córką, czy nie dożyje chwili, gdy wszystko, co robi, dla dziecka będzie obciachem. Boję się takiej sytuacji, gdy dziecko zacznie się za mnie wstydzić, jak wyglądam, jak się ubieram, jak się maluję, gdzie pracuję", tłumaczyła.

Udaje im się utrzymać dobry kontakt, rozumieją się i na tym etapie Monika Zamachowska uważa za ogromny sukces. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Stało się. Od dzisiaj jestem tylko i aż mamą tej słynnej aktorki musicalowej, Zosi, ze spektaklu „Przerwana cisza” w Warszawskiej Operze Kameralnej. Wczorajszą premierę przepłakałam. Zośka była rewelacyjna, nie zrobiła jednego fałszywego ruchu, nie zaśpiewała jednej fałszywej nuty. Jestem z niej tak strasznie dumna. I cały czas myślę, kiedy przestała być moją malutką, słodką Zośką, która, jak mawiał jej tato: „was just happy to be here”.... Leć wysoko, najdroższa! ........................ Dziękuję: @znanieckioff @alicja.wegorzewska @krzesimirdebski #henrykskarżyński I dziękuję tacie Zosi, @jamiemalc747 że był wczoraj z nami. #wzrusz #duma #dumnamama #dumnirodzice😍😍 #musical #świetnedzieciaki #warszawskaoperakameralna #przerwanacisza

Post udostępniony przez Monika Zamachowska (@monikazamachowska)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.