Jak mieszka aktorka?
Fot. EAST NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Ciężarna Monika Mrozowska w bikini. Podzieliła się wyjątkowym zdjęciem!

"Czuję się, jak pączek w maśle... tyle, że na plaży"

Redakcja VIVA! 18 października 2020 10:00
Jak mieszka aktorka?
Fot. EAST NEWS

Monika Mrozowska spodziewa się czwartego dziecka! W połowie września potwierdziła krążące od pewnego czasu spekulacje i opublikowała zdjęcia, na których eksponuje swój ciążowy brzuch. Tym razem podzieliła się z fanami wyjątkowym zdjęciem w bikini. Publikację opatrzyła ważną refleksją. "Przez tyle miesięcy dźwigamy taki ciężar. Kobiety są niesamowite!", napisała. Zdradziła też, jak się czuje oraz ile przybrała na wadze w trakcie ciąży. 

Monika Mrozowska w ciąży. Pokazała wyjątkowe zdjęcie w bikini

Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie w bikini, na którym wyeksponowała swoją ciążową sylwetkę. Aktorka podpisała fotografię wykazując się niesamowitym poczuciem humoru, jak i dystansem do siebie. "Czuję się jak... pączek w maśle... tyle że na plaży", zaczęła wywód. Podzieliła się jednak także istotną refleksją na temat kobiet. 

Aktorka zwróciła uwagę na to, jak wiele kobiety, które decydują się na dzieci, zmuszone są poświęcić i przejść. Nie miała zamiaru jednak narzekać, ani faworyzować kobiet zarówno w trakcie, jak i po ciąży. "Wiecie, że nie faworyzuję kobiet-matek, bo uważam, że każda z nas ma prawo decydować o sobie, o swoim życiu, w tym również o tym, czy będzie miała dzieci, czy nie. Ale dziś szczególnie mocno pozdrawiam wszystkie te dziewczyny, które się na to zdecydowały. Moje drogie! Jesteście wielkie!", napisała aktorka. 

"A tak serio... to myślę sobie, że kobiety są niesamowite. Przez tyle miesięcy dźwigamy taki ciężar, skóra rozciąga się do granic możliwości, czasami pęka. Czujemy ból, często niemoc, bo przyzwyczajone do innych gabarytów, poruszamy się trochę jak słoń w składzie porcelany", podkreśla Monika Mrozowska. Zwróciła jednak uwagę, że na tym się nie kończy. Kiedy mamy wydają swoje pociechy na świat, nadal "nie ma zmiłuj". Kobiety schodzą wtedy często na drugi plan, ponieważ większość uwagi pochłaniają nowo narodzone dzieci. "A mnie się wydaje, że wtedy powinnyśmy być traktowane ze szczególną troską, bo wykonałyśmy kawał dobrej roboty", apeluje aktorka. 

Monika Mrozowska podsumowała wypowiedź kolejnym żartem oraz zdradziła, ile przybrała na wadze w trakcie ciąży. "Mówię to wam ja, Pyza Wędrowniczka, z dodatkowymi 7 kg na liczniku". 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czuję się jak... pączek w maśle... tyle że na plaży 🤦‍♀️😂🤪 A tak serio... to myślę sobie, że kobiety są NIESAMOWITE. Przez tyle miesięcy dźwigamy taki ciężar, skóra ( nie tylko na brzuchu 🙈🙊🙉) rozciąga się do granic możliwości, czasami...pęka... Czujemy ból, często niemoc, bo przyzwyczajone do innych „gabarytów” poruszamy się trochę jak słoń w składzie porcelany 😂 Potem wydajemy na świat dziecko i... dalej nie ma zmiłuj 🙈😁 Tylko, że wtedy zdarza się, że schodzimy na drugi plan, bo maluch pochłania całą uwagę wszystkich dookoła ... A mnie się wydaje, że wtedy powinnyśmy być traktowane ze szczególną troską, bo...wykonałyśmy kawał dobrej roboty 💪 Wiecie, że nie faworyzuję kobiet-matek, bo uważam, że każda z nas ma prawo decydować o sobie, o swoim życiu, w tym również o tym, czy będzie miała dzieci, czy nie, ale... dziś szczególnie mocno pozdrawiam wszystkie te dziewczyny, które się na to zdecydowały ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Moje drogie! Jesteście wielkie ❤️💪! Mówię to Wam ja, Pyza Wędrowniczka, z dodatkowymi 7 kg na liczniku 😂😂😂😘😘😘❤️❤️❤️! Foto: @k_szacillo ❤️❤️❤️ #sardegna #sardynia #włochy #italia #italy #zadużopizzy #zadużolodów 😂🤦‍♀️😁

Post udostępniony przez Monika Mrozowska (@monikakingamrozowska)

Monika Mrozowska: życie osobiste, partner, dzieci

Monika Mrozowska od 2003 do 2012 roku była w związku z Maciejem Szaciłło. Owocem ich relacji są dwie córki: 17-letnia Karolina oraz 10-letnia Jagoda. Rozwiedli się ostatecznie w 2013 roku. Aktorka Rodziny zastępczej związała się wówczas z operatorem TVN, Sebastianem Jaworskim. Doczekali się syna Józefa, który przyszedł na świat we wrześniu 2014 roku. Ostatecznie rozstali się w grudniu 2018 roku po długiej walce o relację, w tym uczęszczaniu na terapię dla par.

W styczniu 2019 roku Monika Mrozowska poinformowała, że jest zakochana, mimo że "godziła się z myślą, że zostanie sama z trójką dzieci". O jej nowym partnerze wiadomo, że ma na imię Maciej oraz zajmuje się organizowaniem różnych imprez. To on jest ojcem czwartego dziecka aktorki.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

„40-letnia matka 3 dzieci znana jest głównie ze swoich perypetii miłosnych (...) Monika Mrozowska jest jedną z tych gwiazd, o których pisze się raczej w kontekście kolejnych perturbacji w życiu osobistym, aniżeli sukcesów w sferze zawodowej. Monika przez wiele lat robiła, co mogła, by wciąż móc funkcjonować na obrzeżach show biznesu.” Lekturę pudelka zawiesiłam jakiś czas temu... Dostaję co prawda od znajomych i od Was czasami informacje, że pojawił się „artykuł” podobnej treści, ale... odbiera to tyle sił, że szkoda mi na to tracić energię. Autorem tego typu treści, których bohaterem jestem nie tylko ja, jest między innymi pan Łukasz oraz jego koledzy „dziennikarze”, którzy niestety owoców swojej pracy nie podpisują imieniem i nazwiskiem. Panie Łukaszu, też bym wolała żeby pisał pan o tym jak zasuwam w kuchni od 7:00 do 20:00 karmiąc ludzi najlepiej jak umiem. Albo o tym jak spędzam kilkanaście godzin na planie serialu z super ekipą, którą moje „perturbacje w życiu osobistym” obchodzą tyle, co zeszłoroczny śnieg, którego nie było. Albo o premierze mojej nowej książki, do której tygodniami wymyślam przepisy i robię zdjęcia. Różnica pomiędzy moją pracą „na obrzeżach szołbiznesu” a pana w samym „epicentrum” polega na tym, że ja staram się sprawiać ludziom przyjemność i pod wszystkim, co robię, chętnie się podpisuję... Efekty pana pracy to nerwy rodziny oraz bliskich i jad sączący się w komentarzach. A podpisu autora brak. Jestem w ciąży❤️ Połowę tego „błogosławionego stanu” udało mi się spędzić we względnym spokoju. Pracując i odpoczywając. Jestem szczęśliwa, zdrowa, ale nie informowałam o tym na etapie ciążowego testu. Panie „redaktorze” , wiem że do Mick’a Jagger’a ciągle mi daleko 😉 Pod kątem dorobku artystycznego i ilości dzieci... ale jakoś facetom nie wypomina się ilości partnerek🤔? Zwłaszcza w dobie szybkich randek z tindera... P.s. Karola @karolinasynowiec_fotografia dziękuję Ci za piękne zdjęcia❤️, a dla Was mam niespodziankę! Już w czwartek 17 września premiera mojego eBook’a , który powstał we współpracy z platformą @how2.shop 💙 Za miastem i na „obrzeżach” jest super, bo można w ciszy i spokoju pracować nad takimi fajnymi książkami! #momof4

Post udostępniony przez Monika Mrozowska (@monikakingamrozowska)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.