Jak mieszka aktorka?
Fot. EAST NEWS
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Monika Mrozowska jest w czwartej ciąży. Pokazała zdjęcie zaokrąglonego brzuszka

Aktorka potwierdziła radosną nowinę

Konrad Szczęsny 15 września 2020 12:21
Jak mieszka aktorka?
Fot. EAST NEWS

Monika Mrozowska jest w czwartej ciąży! Aktorka potwierdziła krążące od dwóch tygodni spekulacje i opublikowała zdjęcia, na których eksponuje sporych rozmiarów brzuszek. „Połowę tego „błogosławionego stanu” udało mi się spędzić we względnym spokoju”, napisała.

Monika Mrozowska w ciąży. Zdjęcia brzuszka

Dwa tygodnie temu na Instagramie Moniki Mrozowskiej, znanej m.in. z serialu „Rodzina zastępcza”, pojawiła się fotografia, która wywołała falę spekulacji. Widać było na nim ogromny brzuszek, za który trzymała się gwiazda. Z podpisu wynikało, że krągłości mają związek z rolą w jednej z produkcji. Dociekliwi fani pytali jednak czy aktorka faktycznie jest w ciąży – ona konsekwentnie milczała.

W końcu 40-latka przerwała milczenie i potwierdziła spekulacje. Opublikowała obszerny wpis, w którym odniosła się do publikacji na swój temat, które zarzucają jej, że nie ma na koncie zbyt wielu sukcesów i pisze się o niej głównie za sprawą wydarzeń z życia osobistego, nie zaś nowych ról. Podkreśliła, że priorytetem jest dla niej rodzina oraz działalność inna niż pozowanie na ściankach. Dodała, że owszem, spodziewa się dziecka.

„Jestem w ciąży❤️ Połowę tego „błogosławionego stanu” udało mi się spędzić we względnym spokoju. Pracując i odpoczywając. Jestem szczęśliwa, zdrowa, ale nie informowałam o tym na etapie ciążowego testu. Panie „redaktorze” , wiem że do Mick’a Jagger’a ciągle mi daleko ;) Pod kątem dorobku artystycznego i ilości dzieci... ale jakoś facetom nie wypomina się ilości partnerek ;) Zwłaszcza w dobie szybkich randek z tindera...
P.s. Karola @karolinasynowiec_fotografia dziękuję Ci za piękne zdjęcia❤️”, napisała uradowana.

W komentarzach zaroiło się od gratulacji, do których również się dołączamy!

Monika Mrozowska: życie osobiste, partner, dzieci

Monika Mrozowska od 2003 do 2012 roku była w związku z Maciejem Szaciłłą. Owocem ich relacji są dwie córki: 17-letnia Karolina oraz 10-letnia Jagoda. Rozwiedli się ostatecznie w 2013 roku. Aktorka „Rodziny zastępczej” związała się wówczas z operatorem TVN Sebastianem Jaworskim. Doczekali się syna Józefa, który przyszedł na świat we wrześniu 2014 roku. Ostatecznie rozstali się w grudniu 2018 roku po długiej walce o relację, w tym uczęszczaniu na terapię dla par.

W styczniu 2019 roku Monika Mrozowska poinformowała, że jest zakochana, mimo że „godziła się z myślą, że zostanie sama z trójką dzieci”. O jej nowym partnerze wiadomo, że ma na imię Maciej oraz zajmuje się organizowaniem różnych imprez. To on jest ojcem czwartego dziecka aktorki.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

„40-letnia matka 3 dzieci znana jest głównie ze swoich perypetii miłosnych (...) Monika Mrozowska jest jedną z tych gwiazd, o których pisze się raczej w kontekście kolejnych perturbacji w życiu osobistym, aniżeli sukcesów w sferze zawodowej. Monika przez wiele lat robiła, co mogła, by wciąż móc funkcjonować na obrzeżach show biznesu.” Lekturę pudelka zawiesiłam jakiś czas temu... Dostaję co prawda od znajomych i od Was czasami informacje, że pojawił się „artykuł” podobnej treści, ale... odbiera to tyle sił, że szkoda mi na to tracić energię. Autorem tego typu treści, których bohaterem jestem nie tylko ja, jest między innymi pan Łukasz oraz jego koledzy „dziennikarze”, którzy niestety owoców swojej pracy nie podpisują imieniem i nazwiskiem. Panie Łukaszu, też bym wolała żeby pisał pan o tym jak zasuwam w kuchni od 7:00 do 20:00 karmiąc ludzi najlepiej jak umiem. Albo o tym jak spędzam kilkanaście godzin na planie serialu z super ekipą, którą moje „perturbacje w życiu osobistym” obchodzą tyle, co zeszłoroczny śnieg, którego nie było. Albo o premierze mojej nowej książki, do której tygodniami wymyślam przepisy i robię zdjęcia. Różnica pomiędzy moją pracą „na obrzeżach szołbiznesu” a pana w samym „epicentrum” polega na tym, że ja staram się sprawiać ludziom przyjemność i pod wszystkim, co robię, chętnie się podpisuję... Efekty pana pracy to nerwy rodziny oraz bliskich i jad sączący się w komentarzach. A podpisu autora brak. Jestem w ciąży❤️ Połowę tego „błogosławionego stanu” udało mi się spędzić we względnym spokoju. Pracując i odpoczywając. Jestem szczęśliwa, zdrowa, ale nie informowałam o tym na etapie ciążowego testu. Panie „redaktorze” , wiem że do Mick’a Jagger’a ciągle mi daleko 😉 Pod kątem dorobku artystycznego i ilości dzieci... ale jakoś facetom nie wypomina się ilości partnerek🤔? Zwłaszcza w dobie szybkich randek z tindera... P.s. Karola @karolinasynowiec_fotografia dziękuję Ci za piękne zdjęcia❤️, a dla Was mam niespodziankę! Już w czwartek 17 września premiera mojego eBook’a , który powstał we współpracy z platformą @how2.shop 💙 Za miastem i na „obrzeżach” jest super, bo można w ciszy i spokoju pracować nad takimi fajnymi książkami! #momof4

Post udostępniony przez Monika Mrozowska (@monikakingamrozowska)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.