EN_01475771_0004, Monika Mrozowska
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Monika Mrozowska ma czwórkę dzieci z trzema mężczyznami. „Z każdym z byłych partnerów mam inny system podziału opieki"

Aktorka postanowiła opowiedzieć o poprzednich relacjach

Karol Sowa 25 maja 2022 14:01
EN_01475771_0004, Monika Mrozowska
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Monika Mrozowska w najnowszym wywiadzie dla Party opowiedziała o relacji z byłymi partnerami. Jak wygląda teraz jej życie i czym się zajmuje? Aktorka znana głównie z serialu Rodzina zastępcza obecnie jest matką czwórki dzieci z trzech różnych związków. „Na początku nie było to łatwe i sytuacja wymagała od nas wszystkich dojrzałości”, mówiła. 

Jak teraz wygląda życie Moniki Mrozowskiej?

W najnowszym wywiadzie, aktorka opowiedziała: „Nie przejmuję się opiniami na swój temat, ale czasem mam wrażenie, że kobieta, która nie żyje według jednego „słusznego" schematu, nie może być szczęśliwa. (...) Mam dobre relacje ze wszystkimi byłymi partnerami. Oczywiście na początku nie było to łatwe i sytuacja wymagała od nas wszystkich dojrzałości. Poukładaliśmy sobie w głowie różne rzeczy i skupiliśmy się na tym, że dobro naszych dzieci jest dla nas najważniejsze”, czytamy. 

Monika Mrozowska mówiła również, jak dzieli się obowiązkami z ojcami swoich dzieci: „Z każdym z byłych partnerów mam inny system podziału opieki. Odkąd Lucek skończył rok, jego tata zajmuje się nim średnio co drugi dzień. W pozostałych przypadkach jest to albo opieka pół na pół, albo co drugi weekend”, mówiła. Aktorka stwierdziła, że opowie również czytelnikom, skąd bierze pieniądze na utrzymanie swojej rodziny. Dodała, że często czyta komentarze, które sugerują, że nie pracuje. Jednak ona się takimi opiniami nie przejmuje: „Rano byłam na zdjęciach do programu dla jednego z klientów, za które dostanę pieniądze. Potem nagrywałam podcast, za który również dostanę wynagrodzenie. Piszę e-booki, książki, bywam też szefową kuchni na warsztatach dla kobiet. Od zeszłego roku razem z przyjaciółkami prowadzimy także własną markę dziecięcą (…) Bawią mnie komentarze w stylu „W końcu widać panią w pracy". Wychodząc z takiego założenia, 99,9 procent polskiego społeczeństwa nie pracuje, bo tego nie widać na Instagramie. A ja? Tylko wyjeżdżam i podróżuję”, dodała aktorka. 

Monika Mrozowska PnŚ, 2020
Fot. Krzysztof Kuczyk / Forum

Monika Mrozowska, 2020, Pytanie na śniadanie

ZOBACZ TEŻ: Gabriela Kownacka – przyjaciele mówili o niej Lady Gabriela, Gabiśka, Gałka. Widzowie ją kochali

Poprzednie relacje oraz dzieci Moniki Mrozowskiej

Od 2003 do 2012 roku aktorka była w związku małżeńskim z Maciejem Szaciłło. Z nim ma dwójkę dzieci. Młodsza z nich ma na imię Karolina, natomiast starsza córka to Jagoda. Z czasem Monika Mrozowska zbudowała relacje z Sebastianem Jaworskim. Był on operatorem filmowym. To właśnie z nim aktorka doczekała się swojego trzeciego dziecka, Józefa. Urodził się on w 2014 roku. Para jednak nie przetrwała próby czasu i rozstała się w 2018 roku. Ulubienica widzów związała się później z Maciejem Auguścikiem-Lipką. Ich dziecko przyszło na świat w 2021 roku. 

Gwiazda Rodziny zastępczej opisała na swoich social mediach, jak wyglądały kulisy jej ostatniego porodu. Nazwała go „operacją podwyższonego ryzyka”. Aktorka nie ma problemu, aby dzielić się życiem prywatnym. Bardzo cieszy się, że jest matką, więc chętnie publikuje posty z tym związane. „Nie będę zakładać oddzielnego „mamowego” konta, bo zawsze dzieliłam się tutaj z Wami tym, co akurat działo się w moim życiu...”, mówiła. 

Mamy nadzieje, że w życiu aktorki oraz jej dzieci wszystko będzie szło zgodnie z planem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wzajemne uzależnienie i opresja. Oto historia Susan Sontag i Annie Leibovitz

Monika Mrozowska, PnŚ, 2019
Fot. forumgwiazd.com.pl / Forum

Monika Mrozowska  PnŚ, 2019
Fot. Krzysztof Kuczyk / Forum

Monika Mrozowska, Pytanie na śniadanie 2019

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.