O TYM SIĘ MÓWI

Wspaniała wiadomość od Moniki Kuszyńskiej! „Znów mogę poczuć się wolna i niezależna...”

Wokalistka pokazała wzruszające wideo

Rafał Kowalski 18 maja 2020 12:56

W 2006 roku Monika Kuszyńska stała się ofiarą wypadku samochodowego, wskutek którego do dziś porusza się na wózku inwalidzkim. Piosenkarka szybko znalazła w sobie siłę, by zawalczyć o swoje życie i dziś jest mamą dwójki kilkuletnich dzieci, szczęśliwą żoną oraz spełnioną artystką. Okazuje się, że 40-letnia ulubienica publiczności świetnie radzi sobie też z prowadzeniem auta!

Monika Kuszyńska za kierownicą samochodu. Jak się czuje jako kierowca?

Czas izolacji wprowadzony ze względu na koronawirusa był dla byłej wokalistki Varius Manx dość wymagający i trudny. Wszystko przez odwołaną rehabilitację, której artystka bardzo potrzebuje. Na szczęście w wyniki odmrożenia gospodarki spotkania ze specjalistami wznowiono i Monika Kuszyńska znów może uczęszczać na ćwiczenia.

Radość fanów wywołał sposób, w jaki piosenkarka przemieszcza się na zajęcia. Monika Kuszyńska samodzielnie bowiem prowadziła auto! Pierwszy raz od około dekady! „Jak cudownie poczuć wolność! Miłego dnia Wam życzę!” napisała gwiazda na Instagramie, a na Facebooku wyjawiła więcej szczegółów. „Właśnie jadę sobie na rehabilitację, co jest dla mnie wielkim wydarzeniem, bo nie byłam na niej już dwa miesiące. Ale, ale! Jak widzicie, jestem po lewej stronie samochodu, za kierownicą. Co jest jeszcze większym dla mnie wydarzeniem, bo już nie jeździłam 10 lat chyba. W tym roku bardzo chciałam to zmienić. Znów usiadłam za kółkiem i jestem tak przeszczęśliwa, że mogę poczuć się wolna ponownie i niezależna. To poczucie jest super”, mówiła w opublikowanym filmiku wokalistka.

Samochód Moniki Kuszyńskiej jest oczywiście dostosowany do jej potrzeb. „Mam auto dostosowane do prowadzenia ręcznego. Z prawej strony jest gaz i hamulec. Bardzo ciekawa sprawa. Chciałam się podzielić tą radością z odzyskania tej wolności trochę większej”, dodała artystka na udostępnionym w sieci wideo.

Bardzo cieszymy się z widoku Moniki Kuszyńskiej za kierownicą. To kolejny dowód na to, że nie ma rzeczy niemożliwych. Życzymy dużo zdrowia i spokoju! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jak cudownie poczuć wolność!🥳🤩 Miłego dnia Wam życzę!

Post udostępniony przez Monika Kuszynska (@monika_kuszynska_official)

Powiew wolności 🚘

Opublikowany przez Monikę Kuszyńską Środa, 13 maja 2020

Monika Kuszyńska po raz pierwszy o narodzinach i wychowywaniu synka Jeremiego
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.