Monika Kuszyńska wróciła do Milicza, miejsca wypadku z 2006 roku
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Monika Kuszyńska opowiedziała o tym, że macierzyństwo odmieniło jej życie

Wokalistka ma apel do innych kobiet

Redakcja VIVA! 30 stycznia 2020 12:30
Monika Kuszyńska wróciła do Milicza, miejsca wypadku z 2006 roku
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Monika Kuszyńska i Jakub Raczyński od 9 lat są szczęśliwym małżeństwem. Niedługo później, bo w 2017 roku parze urodził się syn Jeremi, a w 2018 roku córka Kalina. W jednym z ostatnich wywiadów piosenkarka opowiedziała o tym, jak czuje się jako czterdziestoletnia kobieta, żona i mama.

Monika Kuszyńska – jak zmieniło ją macierzyństwo? Apel do kobiet

W rozmowie z Jastrząb Post artystka zaznaczyła, że nie zawsze akceptowała siebie. Wiele zmienił wypadek, po którym porusza się na wózku, ale i urodzenie dwóch pociech. Przy okazji piosenkarka ma apel do swoich wielbicielek. „Ja chętnie wspieram kobiety. Mają ogromną siłę w sobie. Sama to poznałam, jako kobieta, która gdzieś tę kobiecość w pewnym momencie zgubiła i utraciła. To było dla mnie bardzo bolesne, że nie miałam kontaktu z kobiecością. Oczywiście, zrealizowałam się na wielu platformach i bycie matką, to jest też taki etap, który bardzo kobiecość wspiera. Spotykam fantastyczne kobiety w swoim życiu, które są bardzo silne, wielowymiarowe i które tworzą niesamowite rzeczy”, wyznała artystka.

Rozumowanie gwiazdy zmieniało się z czasem. „Kiedyś wydawało mi się, że wszystkie kobiety są moją konkurencją. Przy czterdziestce, bo niedawno skończyłam tyle, mocno się wyluzowałam. I od wielu lat przyjaźnię się z kobietami, i cenię sobie ich obecność w życiu, ich doradztwo w różnych sytuacjach”, dodała Monika Kuszyńska.

Wokalistka zauważa, że wciąż wiele pań nie czuje w sobie wewnętrznej siły. Całkiem niepotrzebne. Była reprezentantka Polski na Eurowizji chciałaby, aby inne kobiety czerpały z niej inspirację. „Kobiety: wierzcie w siebie. Macie tak dużo możliwości i tak wiele pięknych cech. To, że możemy pogodzić to wszystko razem, to nasza wielka siła i atut. Jesteście super i musicie w siebie po prostu wierzyć”, powiedziała Monika Kuszyńska portalowi Jastrząb Post. 

Monika Kuszyńska wróciła do Milicza, miejsca wypadku z 2006 roku
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.