Monika Jac Jagaciak, Viva! Moda! 3/2018
Fot. Will Vendramini/Complete
Z ŻYCIA GWIAZD

Monika JAC Jagaciak została po raz pierwszy mamą! Chłopca czy dziewczynki?

Modelka podzieliła się kilkoma zdjęciami maleństwa

Rafał Kowalski 13 sierpnia 2019 18:27
Monika Jac Jagaciak, Viva! Moda! 3/2018
Fot. Will Vendramini/Complete

Polska modelka Monika Jac Jagaciak od dwóch lat jest szczęśliwą żoną serbskiego fotografa Branislava Jankicia. Małżeństwo długo utrzymywało informację o ciąży Polki w tajemnicy, jednak pod koniec maja w sieci pojawiły się zdjęcia z baby-shower modelki. Z kolei dziś, Monika Jac Jagaciak potwierdziła, że poród już za nią.

Córeczka Moniki Jac Jagaciak - zdjęcia

Dwudziestopięciolatka poinformowała swoich wielbicieli o tym, że została mamą kilkadziesiąt minut temu. Ale dziewczynka urodziła się znacznie wcześniej… „10 sierpnia o godzinie 4:44 nad ranem w końcu najdroższą dziewczynkę – Milę Jankic. Proszę wybaczcie nam małą przerwę od udzielania się w mediach społecznościowych kiedy poznawaliśmy się z Milą i zakochiwaliśmy się w niej jeszcze bardziej”, napisała Monika Jac Jagaciak na Instagramie. Z postu dowiedzieliśmy się także, że dziecko urodziło się w Nowym Jorku.

Zobaczcie urocze zdjęcia całej rodziny. Wszystkimi polska modelka podzieliła się z fanami za pośrednictwem Instagrama. Prawda, że uroczo razem wyglądają? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jac Monika Jagaciak Jankic (@jacmonika)

Monika Jac Jagaciak, córka, mąż
Fot. Instagram

Monika Jac Jagaciak, córka
Fot. Instagram

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?