Monika Jac Jagaciak, Viva! Moda! 3/2018
Fot. Will Vendramini/Complete
Z ŻYCIA GWIAZD

Monika JAC Jagaciak została po raz pierwszy mamą! Chłopca czy dziewczynki?

Modelka podzieliła się kilkoma zdjęciami maleństwa

Rafał Kowalski 13 sierpnia 2019 18:27
Monika Jac Jagaciak, Viva! Moda! 3/2018
Fot. Will Vendramini/Complete

Polska modelka Monika Jac Jagaciak od dwóch lat jest szczęśliwą żoną serbskiego fotografa Branislava Jankicia. Małżeństwo długo utrzymywało informację o ciąży Polki w tajemnicy, jednak pod koniec maja w sieci pojawiły się zdjęcia z baby-shower modelki. Z kolei dziś, Monika Jac Jagaciak potwierdziła, że poród już za nią.

Córeczka Moniki Jac Jagaciak - zdjęcia

Dwudziestopięciolatka poinformowała swoich wielbicieli o tym, że została mamą kilkadziesiąt minut temu. Ale dziewczynka urodziła się znacznie wcześniej… „10 sierpnia o godzinie 4:44 nad ranem w końcu najdroższą dziewczynkę – Milę Jankic. Proszę wybaczcie nam małą przerwę od udzielania się w mediach społecznościowych kiedy poznawaliśmy się z Milą i zakochiwaliśmy się w niej jeszcze bardziej”, napisała Monika Jac Jagaciak na Instagramie. Z postu dowiedzieliśmy się także, że dziecko urodziło się w Nowym Jorku.

Zobaczcie urocze zdjęcia całej rodziny. Wszystkimi polska modelka podzieliła się z fanami za pośrednictwem Instagrama. Prawda, że uroczo razem wyglądają? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jac Monika Jagaciak Jankic (@jacmonika)

Monika Jac Jagaciak, córka, mąż
Fot. Instagram

Monika Jac Jagaciak, córka
Fot. Instagram

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.