Monika Jac Jagaciak, Viva! Moda! 3/2018
Fot. Will Vendramini/Complete
Z ŻYCIA GWIAZD

Monika JAC Jagaciak została po raz pierwszy mamą! Chłopca czy dziewczynki?

Modelka podzieliła się kilkoma zdjęciami maleństwa

Rafał Kowalski 13 sierpnia 2019 18:27
Monika Jac Jagaciak, Viva! Moda! 3/2018
Fot. Will Vendramini/Complete

Polska modelka Monika Jac Jagaciak od dwóch lat jest szczęśliwą żoną serbskiego fotografa Branislava Jankicia. Małżeństwo długo utrzymywało informację o ciąży Polki w tajemnicy, jednak pod koniec maja w sieci pojawiły się zdjęcia z baby-shower modelki. Z kolei dziś, Monika Jac Jagaciak potwierdziła, że poród już za nią.

Córeczka Moniki Jac Jagaciak - zdjęcia

Dwudziestopięciolatka poinformowała swoich wielbicieli o tym, że została mamą kilkadziesiąt minut temu. Ale dziewczynka urodziła się znacznie wcześniej… „10 sierpnia o godzinie 4:44 nad ranem w końcu najdroższą dziewczynkę – Milę Jankic. Proszę wybaczcie nam małą przerwę od udzielania się w mediach społecznościowych kiedy poznawaliśmy się z Milą i zakochiwaliśmy się w niej jeszcze bardziej”, napisała Monika Jac Jagaciak na Instagramie. Z postu dowiedzieliśmy się także, że dziecko urodziło się w Nowym Jorku.

Zobaczcie urocze zdjęcia całej rodziny. Wszystkimi polska modelka podzieliła się z fanami za pośrednictwem Instagrama. Prawda, że uroczo razem wyglądają? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jac Monika Jagaciak Jankic (@jacmonika)

Monika Jac Jagaciak, córka, mąż
Fot. Instagram

Monika Jac Jagaciak, córka
Fot. Instagram

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.