Monika Brodka
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Monika Brodka zaręczyła się! Kim jest jej ukochany?

Parę połączyła wspólna pasja...

Weronika Kostyra 13 lipca 2018 08:30
Monika Brodka
Fot. East News

Monika Brodka zdobyła popularność w bardzo młodym wieku. Na polskiej scenie muzycznej spędziła w zasadzie połowę swojego życia. Skupia się jednak na działalności artystycznej, a niewiele mówi o swoim życiu prywatnym. Od czasu rozstania z Janem Wieczorkowskim postanowiła utrzymywać swoje uczucia w tajemnicy. Było jedynie wiadomo, że od dwóch lat jest związana z fotografem, Przemysławem Dzienisem. Wszystko wskazuje na to, że teraz para zamierza wziąć ślub!

Monika Brodka zaręczyła się

Informację o zaręczynach pary podał magazyn Rewia: „Zawsze jeździ z Moniką na jej koncerty. Byli razem nawet w Japonii. Monika zaś chodzi na jego wystawy. Zimą odbyli długi rejs po azjatyckim wybrzeżu, podczas którego świętowali jej urodziny”.

Kim jest Przemysław Dzienis?

Ukochany Moniki Brodki ma 34 lata i ukończył wydział fotografii w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Dzisiaj jest cenionym fotografem. Jego prace były pokazywane na wielu wystawach w Polsce, Francji, Niemczech i Austrii. Parę połączyła wspólna pasja do sztuki.

Serdecznie gratulujemy! 

Fot. ONS

Monika Brodka
Fot. Instagram

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.