Monika Brodka
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Monika Brodka zaręczyła się! Kim jest jej ukochany?

Parę połączyła wspólna pasja...

Weronika Kostyra 13 lipca 2018 08:30
Monika Brodka
Fot. East News

Monika Brodka zdobyła popularność w bardzo młodym wieku. Na polskiej scenie muzycznej spędziła w zasadzie połowę swojego życia. Skupia się jednak na działalności artystycznej, a niewiele mówi o swoim życiu prywatnym. Od czasu rozstania z Janem Wieczorkowskim postanowiła utrzymywać swoje uczucia w tajemnicy. Było jedynie wiadomo, że od dwóch lat jest związana z fotografem, Przemysławem Dzienisem. Wszystko wskazuje na to, że teraz para zamierza wziąć ślub!

Monika Brodka zaręczyła się

Informację o zaręczynach pary podał magazyn Rewia: „Zawsze jeździ z Moniką na jej koncerty. Byli razem nawet w Japonii. Monika zaś chodzi na jego wystawy. Zimą odbyli długi rejs po azjatyckim wybrzeżu, podczas którego świętowali jej urodziny”.

Kim jest Przemysław Dzienis?

Ukochany Moniki Brodki ma 34 lata i ukończył wydział fotografii w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Dzisiaj jest cenionym fotografem. Jego prace były pokazywane na wielu wystawach w Polsce, Francji, Niemczech i Austrii. Parę połączyła wspólna pasja do sztuki.

Serdecznie gratulujemy! 

Fot. ONS

Monika Brodka
Fot. Instagram

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.