Monika Brodka
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Monika Brodka zaręczyła się! Kim jest jej ukochany?

Parę połączyła wspólna pasja...

Weronika Kostyra 13 lipca 2018 08:30
Monika Brodka
Fot. East News

Monika Brodka zdobyła popularność w bardzo młodym wieku. Na polskiej scenie muzycznej spędziła w zasadzie połowę swojego życia. Skupia się jednak na działalności artystycznej, a niewiele mówi o swoim życiu prywatnym. Od czasu rozstania z Janem Wieczorkowskim postanowiła utrzymywać swoje uczucia w tajemnicy. Było jedynie wiadomo, że od dwóch lat jest związana z fotografem, Przemysławem Dzienisem. Wszystko wskazuje na to, że teraz para zamierza wziąć ślub!

Monika Brodka zaręczyła się

Informację o zaręczynach pary podał magazyn Rewia: „Zawsze jeździ z Moniką na jej koncerty. Byli razem nawet w Japonii. Monika zaś chodzi na jego wystawy. Zimą odbyli długi rejs po azjatyckim wybrzeżu, podczas którego świętowali jej urodziny”.

Kim jest Przemysław Dzienis?

Ukochany Moniki Brodki ma 34 lata i ukończył wydział fotografii w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Dzisiaj jest cenionym fotografem. Jego prace były pokazywane na wielu wystawach w Polsce, Francji, Niemczech i Austrii. Parę połączyła wspólna pasja do sztuki.

Serdecznie gratulujemy! 

Fot. ONS

Monika Brodka
Fot. Instagram

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…