Karina Wojciechowska, Miss Polonia 1991
Fot. Janusz Sobolewski / Forum
O tym się mówi

Miss Polonia 1991: „Przeżywam wszystko na nowo”. Jak dziś wygląda Karina Wojciechowska?

Od niedawna jest szczęśliwą babcią

Marta Nawacka 21 stycznia 2022 20:59
Karina Wojciechowska, Miss Polonia 1991
Fot. Janusz Sobolewski / Forum

Prestiżowy konkurs wyłaniający najpiękniejszą Polkę organizowany jest – choć z przerwami – od 1929 roku. W zeszłym roku tytuł Miss Polonia zdobyła Natalia Gryglewska. Dla wielu kobiet zwycięstwo było przepustką do wielkiej kariery, niektóre znikały z show-biznesu. Dzisiaj, z okazji Dnia Babci, reporter Pytania na Śniadanie odwiedził Miss Polonia 1991, Karinę Wojciechowską. Co u niej słychać i jak się zmieniła?

Karina Wojciechowska – Miss Polonia 1991

Konkurs Miss Polonia uważany jest za najbardziej prestiżowy konkurs piękności. Organizowany jest z przerwami od 1929 roku. Dla wielu kobiet był nie tylko przepustką, ale także początkiem kariery w show-biznesie. Obecnie panującą Miss jest Natalia Gryglewska, zeszłoroczna zwyciężczyni tytułu. A co słychać u Miss z 1991 roku, Kariny Wojciechowskiej? Gdy brała udział w konkursie Miss Polonia miała zaledwie 19 lat. Udało jej się jednak pokonać wszystkie rywalki i zdobyć tytuł najpiękniejszej Polki. W tym roku skończy 50 lat i na nowo cieszy się życiem!

Czytaj też: Miss Polski 2021 została wybrana! Która z finalistek otrzymała koronę najpiękniejszej?

Karina Wojciechowska, Miss Polonia 1991
Fot. Janusz Sobolewski / Forum

Karina Wojciechowska, Miss Polonia 1991

Karina Wojciechowska – jak dziś wygląda jej życie?

Miss Polonia z 1991 roku od niedawna jest szczęśliwą babcią. Wykorzystując okazję, jaką jest dzisiejszy dzień babci, reporter Pytania na Śniadanie, Mateusz Szymkowiak, odwiedził kobietę w jej domu w Łodzi. Dumna babcia opowiedziała mu, jak zmieniło jej życie posiadanie wnuka. „Odmłodziło mnie to, bo chodzę z wnukiem na basen i zaczęłam zjeżdżać na zjeżdżalni, czego dawno nie robiłam. Chodzę do różnych sal zabaw dla dzieci, biegam, skaczę. Przeżywam wszystko na nowo, tak jak przy swoich dzieciach. To jest rewelacja! Ja się cofnęłam w czasie”, wyznała Karina Wojciechowska.

Wnuk byłej Miss Polonia urodził się w 2018 roku i z babcią ma bardzo dobry kontakt. Kobieta często opiekuje się małym Samem w weekendy. „„Sami” nie mówi do mnie „babcia”. Nie to, że go tak nauczyłam, tylko po prostu wszyscy mówią „Karina”, „Karinka”, więc on też tak mówi”, wyjaśniła Mateuszowi Szymkowiakowi. Podczas rozmowy z reporterem Pytania na Śniadanie wnuk Kariny Wojciechowskiej rozmawiał z nią przez Internet, pamiętając o tym, by złożyć babci życzenia. A jak układa się życie prywatne byłej Miss? „Dziś jestem singielką. To jest w ogóle niesamowite”, wyjaśniła. Podczas tej samej rozmowy dodała także, jaki powinien być jej wymarzony partner. „Musi być dobry, musi być wrażliwy i nie musi mieć kasy!”.

Karina Wojciechowska mimo upływu lat wciąż zachwyca urodą. Czemu to zawdzięcza? Jak sama twierdzi kluczem jest zdrowy tryb życia, sport oraz medycyna estetyczna, czego wcale nie ukrywa. Wygląda na to, że dla Miss Polonia 1991 czas się zatrzymał!  

Zobacz także: Miss Polski kontra Miss Polonia! Która z nich podoba Ci się bardziej?

Karina Wojciechowska na planie Dzień Dobry TVN, 9.11.2012
Fot. Bartosz Krupa/DDTVN/East News

Karina Wojciechowska na planie Dzień Dobry TVN, 9.11.2012

Karina Wojciechowska, otwarcie wystawy Jerzego Antkowiaka, 5.10.2018
Fot. VIPHOTO/East News

Karina Wojciechowska, otwarcie wystawy Jerzego Antkowiaka, 5.10.2018

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?