Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! lipiec 2014, 16/2014
Fot. Marcin Kempski/I like photo
POŻEGNANIE

Agnieszka Woźniak-Starak przygotowuje miejsce pamięci o zmarłym mężu 

Znajdzie się w nim w wyjątkowa rzecz...

Redakcja VIVA! 4 października 2019 09:56
Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! lipiec 2014, 16/2014
Fot. Marcin Kempski/I like photo

Nic nie jest w stanie złagodzić smutku po stracie męża, można za to postarać się przedłużyć pamięć o ukochanym… I właśnie to według Super Expressu robi Agnieszka Woźniak-Starak.

Miejsce pamięci o Piotrze Woźniaku-Staraku

Ponad 50 dni po tragicznym odejściu producenta, jeden z dzienników poinformował, że Agnieszka Woźniak-Starak chce w swojej wilii w Konstancinie stworzyć specjalne miejsce w ogrodzie, które ma jej przypominać o ukochanym Piotrze. To właśnie tam miała zostać posadzona magnolia, której prezenterka poświęciła jedyny wpis, jaki zamieściła po śmierci męża w sieci. „Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem, czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne… Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama”, pisała Agnieszka Woźniak-Starak miesiąc temu.

Pomysł wydzielenia części ogrodu na miejsce, w którym będzie można spokojnie pobyć ze sobą powstał także dlatego, że mazurska miejscowość, w której złożono ciało producenta, jest daleko od Warszawy. Poza tym, według Super Expressu, prezenterka nie jest gotowa pojechać w pobliże miejsce, w którym zginął Piotr Woźniak-Starak. Nie wiadomo, kiedy Agnieszka będzie w stanie pojechać do Fuledy. To miejsce kiedyś kojarzyło się ze wspaniałym azylem wśród mazurskiej przyrody. Teraz przywołuje dramatyczne wspomnienia. Nie ma się więc czemu dziwić, że chce mieć takie miejsce zadumy blisko siebie. Drzewo jest symbolem pamięci, ma wiele odniesień do życia i śmierci. To będzie bardzo osobiste, wręcz intymne dla niej miejsce”, wyjaśniło źródło dziennika. 

Agnieszka Woźniak-Starak w Gdyni
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Piotr Woźniak-Starak
Fot. Agnieszka Sniezko/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.