Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! lipiec 2014, 16/2014
Fot. Marcin Kempski/I like photo
POŻEGNANIE

Agnieszka Woźniak-Starak przygotowuje miejsce pamięci o zmarłym mężu 

Znajdzie się w nim w wyjątkowa rzecz...

Redakcja VIVA! 4 października 2019 09:56
Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! lipiec 2014, 16/2014
Fot. Marcin Kempski/I like photo

Nic nie jest w stanie złagodzić smutku po stracie męża, można za to postarać się przedłużyć pamięć o ukochanym… I właśnie to według Super Expressu robi Agnieszka Woźniak-Starak.

Miejsce pamięci o Piotrze Woźniaku-Staraku

Ponad 50 dni po tragicznym odejściu producenta, jeden z dzienników poinformował, że Agnieszka Woźniak-Starak chce w swojej wilii w Konstancinie stworzyć specjalne miejsce w ogrodzie, które ma jej przypominać o ukochanym Piotrze. To właśnie tam miała zostać posadzona magnolia, której prezenterka poświęciła jedyny wpis, jaki zamieściła po śmierci męża w sieci. „Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem, czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne… Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama”, pisała Agnieszka Woźniak-Starak miesiąc temu.

Pomysł wydzielenia części ogrodu na miejsce, w którym będzie można spokojnie pobyć ze sobą powstał także dlatego, że mazurska miejscowość, w której złożono ciało producenta, jest daleko od Warszawy. Poza tym, według Super Expressu, prezenterka nie jest gotowa pojechać w pobliże miejsce, w którym zginął Piotr Woźniak-Starak. Nie wiadomo, kiedy Agnieszka będzie w stanie pojechać do Fuledy. To miejsce kiedyś kojarzyło się ze wspaniałym azylem wśród mazurskiej przyrody. Teraz przywołuje dramatyczne wspomnienia. Nie ma się więc czemu dziwić, że chce mieć takie miejsce zadumy blisko siebie. Drzewo jest symbolem pamięci, ma wiele odniesień do życia i śmierci. To będzie bardzo osobiste, wręcz intymne dla niej miejsce”, wyjaśniło źródło dziennika. 

Agnieszka Woźniak-Starak w Gdyni
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Piotr Woźniak-Starak
Fot. Agnieszka Sniezko/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!