Pola Wiśniewska, Michał Wiśniewski
Fot. PODLEWSKI AKPA
HISTORIA MIŁOŚCI

Poznali się przez internet, rok później byli po ślubie. Tacy są prywatnie Michał i Pola Wiśniewscy

Poznaj historię miłości rodziców rocznego Falco

Rafał Kowalski 13 kwietnia 2022 14:36
Pola Wiśniewska, Michał Wiśniewski
Fot. PODLEWSKI AKPA

Mijają trzy lata, odkąd Michał Wiśniewski poznał swoją piątą żonę. Najpierw Pola Wiśniewska figurowała w mediach jako tajemnicza brunetka z Warszawy o imieniu Paulina, dziś jednak wiemy o niej znacznie więcej. I to bez żadnych przekłamań, bo od samych zainteresowanych. Wokalista kilka razy podzielił się szczegółami tego małżeństwa.

Michał Wiśniewski z żoną Polą - jak się poznali?

„Pamiętacie swój pierwszy pocałunek? Hmm, nie każdy? Ja po raz pierwszy pocałowałem Polę w kinie na Avengersach”, wyznał kiedyś w sieci Michał Wiśniewski i tym samym otworzył się na temat związku „Jego żona odpisała mu w komentarzu. „Tak było J Kocham! <3”, czytaliśmy.

Od tego momentu wiadomo było o parze tylko więcej i więcej...

Jak wyglądało pierwsze spotkanie małżonków? Po siedmiu latach małżeństwa z Dominiką Tajner, Michał Wiśniewski myślał, że już więcej nie poślubi żadnej kobiety. Wszystko zmieniło się miesiąc po rozstaniu - w kwietniu 2019 - roku na jednej z aplikacji randkowych. „Poznaliśmy się z Polą na portalu, gdzie ja nie byłem Michałem Wiśniewskim, bo trochę mi nie wypadało i to była taka niespodzianka. I nagle się okazuje, że są ludzie, którzy mnie nie znają. Poszliśmy na spacer z psami. Słyszała, ale tak bezpretensjonalnie do tego podeszła”, opowiadał muzyk podczas rozmowy na Instagramie z Krzysztofem Ibiszem. „Zaczęliśmy po prostu rozmawiać, okazało się, że ona też ma jedno nieudane małżeństwo. Nagle, kiedy byliśmy tak sobą oczarowani, to okazuje się, że ona też ma czwórkę dzieci, a ja mówię: "O nie!". Rozmawialiśmy bardzo często... i wbrew pozorom nie było tak, że wszystko na szybko. Porozmawialiśmy sobie i doszliśmy do wniosku, że ok, niech się dzieci poznają”, dodał.

ZOBACZ TEŻ:  Michał Wiśniewski po raz pierwszy tak szczerze o piątym ślubie i ukochanej Poli. „Jest wyjątkowa, inna niż moje pozostałe partnerki”

Para zamieszkała ze sobą w lipcu 2019 roku. Uczucie rodziło się dynamicznie, ale z zachowaniem tradycyjnej kolejności… Pod Świętami Bożego Narodzenia wokalista oświadczył się pięknej Poli. „Może jeśli ona będzie kiedyś chciała powiedzieć, to opowie, ale nie sądzę, nie podejrzewam jej. Ale były... adekwatne do sytuacji”, wyznał w internetowym show Izabeli Janachowskiej.

Z kolei ślub pary odbył się 13 kwietnia 2020 roku, zaraz po tym jak rozpoczęła się pandemia koronawirusa. Izolacja i czas obostrzeń wymusiły na zakochanych to, że pobrali się oni… we własnym ogrodzie. „Ceremonia była przepełniona miłością, jak każda, jeśli jest uczciwa. Anturaż się nie liczy. To wszystko, co jest na zewnątrz, jest dla gości, a nie dla ciebie. (...) Jestem mega szczęśliwy i mam nadzieję, że tak zostanie!”, opowiadał lider Ich Troje w Plejadzie. Dodawał też, że jego piąta żona prawdopodobnie nigdy nie pokaże się z nim publicznie. Zakochani zmienili jednak zdanie wiosną zeszłego roku, gdy pojawili się w jednym z warszawskich teatrów. 

Pola Wiśniewska, Michał Wiśniewski, jak poznał 5. żonę
Fot. Gałązka / AKPA

Pola Wiśniewska i Michał Wiśniewski –  syn, wspólne zdjęcia

Dla piosenkarza i fotografki najważniejsze jest życie rodzinne. Nie minęło pół roku od ślubnej ceremonii, a media obiegła radosna informacja o tym, że Michał Wiśniewski i jego żona spodziewają się dziecka. Synek, któremu para nadała imiona Falco Amadeus, narodził się pod koniec stycznia 2021 roku. Najmłodszego z braci poznała już reszta rodzeństwa, a sam Falco dał się poznać jako spokojny i uśmiechnięty chłopiec, co widać na najnowszych zdjęciach.

Rodzina patchworkowa Michała i Poli Wiśniewskich jest jednak znacznie większa. Piosenkarz ma jeszcze trójkę dzieci z poprzednich związków, Pola także. Wielu internautów zastanawiało się, czy obecnej partnerce wokalisty przeszkadza, że przed nią lider Ich Troje miał cztery żony. „Kogo interesuje, że piąta? Chyba tylko czytelników portali plotkarskich. A tak na poważnie, to uważam, że w pewnym wieku każdy ma jakąś historię za sobą. Jedni mają 4 żony, a inni 15 nieformalnych związków. Ja to rozumiem, dlatego jestem spokojna”, odpowiedziała bez emocji na Instagramie.

A jaki kontakt z Polą mają dorosłe dzieci Michała Wiśniewskiego? „Wszyscy mamy z Polą dobre stosunki. W tym wszystkim chodzi o to, żeby tata był szczęśliwy. Nic więcej mnie nie interesuje. Chcę, żeby czuł się dobrze i żeby ktoś go dobrze traktował. Jeśli z Polą jest mu dobrze, to czemu nie? Nie zastanawiam się nad tym, czy powinnam ją lubić, czy nie. Dobrze im jest razem, ja się z tego powodu cieszę, więc dbam o to, żeby nasza relacja też była w porządku”, czytamy na CoZaTydzien.pl.

Czytaj też: Byłe żony Michała Wiśniewskiego wyznały, jaki mają z nim dziś kontakt. Spore zaskoczenie!

Gwiazdor równo dwanaście miesięcy temu dziękował Poli za to, jak wiele wniosła do jego codzienności. „Rok od ślubu i prawie dwa 2 lata razem. Jak mówił klasyk, żołądki nie są dobrym miejscem do hodowania motyli, ale ja czuję je każdego ranka i z tym samym uczuciem kładę się spać. Dziękuję, że jesteś", pisał w sieci...

Zakochanym i im dzieciom życzymy wszystkiego, co najlepsze. Wokaliście z okazji urodzin z kolei wiele miłości już na całe życie. 

Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska, 2021

Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska
Fot. GALAZKA/AKPA

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.