Marcela Leszczak, Michał Koterski, VIVA! 7/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Jak dzisiaj wygląda syn Michała Koterskiego i Marceli Leszczak?

Fryderyk jest bardzo podobny do taty!

Karol Sowa 30 czerwca 2022 20:54
Marcela Leszczak, Michał Koterski, VIVA! 7/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Michał Koterski od 5 lat jest dumnym i szczęśliwym ojcem! Wraz z Marcelą Leszczak doczekał się synka, któremu nadali imię Fryderyk. Pociecha odmieniła ich życie. Narodziny na nowo zjednoczyły zakochanych. Jak dzisiaj wygląda ich synek? Chłopiec rośnie jak na drożdżach i fani nie mają wątpliwości, że jest bardzo podobny do sławnego taty!

Jak dzisiaj wygląda Fryderyk, czyli syn Michała Koterskiego i Marceli Leszczak? 

Koniec października 2017 roku był najszczęśliwszym czasem dla Marceli i Michała. Dlaczego? Ponieważ w październiku przyszedł na świat ich synek! Fryderyk połączył rodziców, którzy teraz na nowo rozkoszują się miłością. Dzisiaj nie ma żadnych śladów po wcześniejszym kryzysie. „Jak jest dziecko, to się podejmuje walkę. Poza dzieckiem są też jednak uczucia", mówiła ukochana Miśka. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Artur i Sara Borucowie świętują ósmą rocznicę ślubu! Jak zaczęła się ich historia miłości?

Marcela Leszczak, Michał Koterski, VIVA! 7/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Marcela Leszczak, Michał Koterski, VIVA! 7/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Jak na ten moment Fryderyk jest najważniejszą osobą w ich życiu. Rodzice widzą przed nim świetlaną przyszłość, jednak ojciec nie chce, żeby poszedł jego drogą. „Nie chciałbym chyba, żeby został aktorem. Ale moim marzeniem jest to, żeby poszedł artystyczną drogą”, mówił Michał Koterski w rozmowie z JastrząbPost.pl. „Ma na imię Fryderyk, urodził się w dniu śmierci Fryderyka Chopina. Cała historia jest z nim związana, to długo by opowiadać. Gdy był w brzuszku, chodził na koncerty fortepianowe, dostał pianino od Leszka Możdżera, na którym gra. Może to się spełni, ale nie będę go do tego zmuszał (…) Świat idzie w tą stronę, że ludzie zaczynają dbać o środowisko. Żyjemy na jednej planecie, trzeba utrzymywać porządek, żeby przeżyć, żeby nasze dzieci przetrwały", dodał.

CZYTAJ TEŻ: Nazwisko mamy przynosi Larze Gessler wiele szkód: „Masz zawód córka, cokolwiek byś nie zrobił”

Zobaczcie jak dzisiaj wygląda syn Michała Koterskiego i Marceli Leszczak! 

Marcela Leszczak, Michał Koterski, VIVA! 7/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.