Michael Douglas, Catherine Zeta-Jones, 2018
Fot. Matt Baron/REX/Shutterstock/Rex Features/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones rozwodzą się po 22 latach małżeństwa?

Zaskakujące doniesienia zachodniej prasy

Olga Figaszewska 16 marca 2022 12:05
Michael Douglas, Catherine Zeta-Jones, 2018
Fot. Matt Baron/REX/Shutterstock/Rex Features/East News

Media co pewien czas donoszą, że w związku Catherine Zety-Jones i Michaela Douglasa nie dzieje się najlepiej. Małżonkowie za każdym razem zaprzeczają tym doniesieniom. Tym razem, spekulacje nasiliły się po tym, gdy jeden z tabloidów opublikował informację, że para sprzedała jeden z domów. Zasugerowano, że tym razem kryzys w ich małżeństwie może być na tyle silny, że Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas nie naprawią swojej relacji. Podobno przygotowują się do rozwodu. Co jeszcze podało źródło New Idea?

Miłość Catherine Zety-Jones i Michaela Douglasa

Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas od ponad 20 lat tworzą zgrany duet. Jedna z najpopularniejszych par Hollywood udowadniała, że miłość potrafi przetrwać największe burze, a z każdej potyczki udaje im się wyjść silniejszymi.

Niektórzy nie wróżyli im szczęśliwej przyszłości. Dzieliło ich 25 lat. Aktor miał wtedy opinię kobieciarza i imprezowicza. Z kolei Catherine niedawno niedawno pojawiła się w branży filmowej i umacniała swoją pozycję. Pierwszy raz spotkali się w 1998 roku na festiwalu filmowym w Deauville.

Michael Douglas mówił potem, że to była miłość od pierwszego wejrzenia. Aktor przez wiele miesięcy zabiegał o jej względy przyszłej żony. Coraz lepiej się poznawali. W końcu zrozumieli, że są dla siebie stworzeni. Rok później Catherine Zeta-Jones przyjęła oświadczyny Michaela. W listopadzie 2000 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Kilka miesięcy wcześniej doczekali się synka, Dylana. Po trzech latach dołączyła do nich córeczka, Carys.

Zobacz też: Historia miłości Magdaleny Różczki i Jana Holoubka. Łączy ich wyjątkowe uczucie

Catherine Zeta-Jones, Michael Douglas, 1999 rok
Fot. Reuters Photographer / Reuters / Forum

Catherine Zeta-Jones, Michael Douglas, 1999 rok

Catherine Zeta-Jones, Michael Douglas, 1999 rok
Fot. Jeff J Mitchell UK / Reuters / Forum

Wspólnie przetrwali największe burze

Dla wielu są małżeństwem idealnym. Wspólnie przechodzili przez najtrudniejsze momenty. Catherine Zeta-Jones trwała przy ukochanym, gdy lekarze zdiagnozowali u niego raka. Aktorka przyznawała, ze nie może patrzeć na to, jak jej mąż cierpi. Ona w tym czasie była dla niego największą siłą. Michaelowi udało udało się pokonać nowotwór. Później to on był dla swojej partnerki ogromnym wsparciem, kiedy aktorka zmagała się z chorobą afektywna dwubiegunową.

Po trzynastu latach wspólnego życia ogłosili separację, ale zamierzali walczyć o miłość. Udało się. „Małżeństwo to długa droga i myślę, że współcześnie zbyt szybko z niego rezygnujemy. Nie wolno poddawać się, gdy pojawi się pierwszy problem”, zwierzała się aktorka.  Dla Catherine Zety-Jones i Michaela Douglasa rodzina jest najważniejsza. Małżonkom zależało także na szczęściu i poczuciu bezpieczeństwa swoich pociech. Carys i Dylan są ich oczkiem w głowie.

W 2021 roku plotki o rozwodzie pary znów się nasiliły. Jak podawał In Touch, aktorka czuje się nieszczęśliwa, a małżeństwo z Douglasem ją ogranicza. „Sytuacja zaczęła wymykać się spod kontroli. Catherine jest nieszczęśliwa w tym związku. To już trwa całe lata. Tęskni za czymś więcej. Chciałaby, żeby w jej życiu wydarzyło się jeszcze coś ekscytującego”, mówiło źródło tabloidu. Zakochani dementowali te plotki, publikując w sieci wspólne zdjęcia.

Przeczytaj też: Poznali się na planie, dziś mają trójkę dzieci. Oto historia miłości Rafała i Vasiny Maćkowiaków

Kirk Douglas, Anne Douglas, Carys, Dylan, Michael Douglas, Catherine Zeta-Jones, 2016 rok
Fot. Chris Pizzello/Invision/AP/East News

Kirk Douglas z żoną Anne Douglas, a także Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones z dziećmi: Carys i Dylanem, 2016 rok

Michael Douglas, Catherine Zeta-Jones, Złote Globy 2019
Fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Michael Douglas, Catherine Zeta-Jones, Złote Globy 2019

Michael Douglas, Catherine Zeta-Jones, 73rd Primetime Emmy Awards 2021 rok
Fot. Rich Fury/Getty AFP/East News

Michael Douglas, Catherine Zeta-Jones, 73. Primetime Emmy Awards 2021 rok

Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas rozwodzą się?

Teraz New Idea dotarł do informatora, który donosi, że Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas wyprzedają swoje rezydencje. Podobno para pozbywa się apartamentu w Nowym Jorku. Czy to świadczy o tym, że przygotowują się do rozwodu? Małżonkowie mają przechodzić kolejny poważny kryzys.

Aktor nie potrafi znieść długotrwałej rozłąki z żoną, która wynika z jej zobowiązań zawodowych. Catherine pracowała w Rumunii na planie nowego filmu. To nie podoba się jej mężowi, a napięta atmosfera nie wpływa dobrze na relację w ich związku.

„Czas rozłąki nie był dobry dla Catherine i Michaela. Michael jest typem mężczyzny, który chce mieć żonę blisko siebie, więc ta odległość spowodowała między nimi napięcie. Już wcześniej byli na krawędzi, więc czas pokaże, czy wyjdą z tego bez szwanku”, czytamy na łamach New Idea.

Na potwierdzenie tych doniesień, magazyn przypomina, że para od dawna nie była widywana razem na czerwonym dywanie. Na jednej z ostatnich branżowych imprez, Michael Douglas pojawił się w towarzystwie syna. „Michael został nominowany do nagrody, a jego syn nie wydawał się specjalnie zachwycony, że musi mu towarzyszyć. Catherine brylować na czerwonym dywanie. To do niej niepodobne, że jej tu nie ma”, tłumaczono.

W mediach społecznościowych Catherine Zety-Jones nie brakuje ostatnio wspólnych zdjęć, które opatruje czułymi podpisami i wyznaniami miłości. Czy ich małżeństwo faktycznie przechodzi kryzys? Gdyby doszło do rozwodu, aktorka otrzymałaby odszkodowanie w wysokości 5 milionów dolarów, a także dodatkowe 2,8 mln za każdy rok małżeństwa. Wszystko za sprawą umowy, jaką para spisała przed ślubem. 

Zobacz też: Dzieli ich 17 lat, łączy miłość. Oto niezwykła historia Krystiana Wieczorka i Marii Szafirskiej

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…