Sabina Zięba 25 lipca 2017 09:00
1/9
Copyright @East News / Getty Images
1/9

Ivanka Trump urodziła się na Manhattanie w Nowym Jorku 30 października 1981 roku. Jest córką Donalda Trumpa i jego pierwszej żony – Ivany Zelníčkovej. Jej rodzice rozstali się, gdy miała 10 lat. Ma dwóch biologicznych braci, Erica i Donalda Juniora.

Polecamy też: Ivanka Trump miała krótką, choć intensywną karierę w modelingu. Jak przebiegała?

Od dziecka kształciła się w szkołach z internatem - do 15 roku życia była to Chapin School na Manhattanie, następnie Choate Rosemary Hall w stanie Connecticut. Przez dwa lata studiowała na Uniwersytecie Georgetown, by potem ukończyć ekonomię na Wharton Bussiness School Uniwersytetu Pensylwanii. Równocześnie pracowała jako modelka. Po studiach związana była z Forest City Enterprises, a także Dynamic Diamond Corp., czyli z wytwórnią diamentów. Do 2015 roku prowadziła na Manhattanie swój butik Ivanka Trump Fine Jewelry. Teraz jest właścicielką własnej linii produktów, m. in. ubrań i dodatków, dostępnej w większości centrów handlowych w USA. Ma trójkę dzieci ze związku z deweloperem nieruchomości, Jaredem Kushnerem. Mimo początkowej niechęci jego rodziców, tworzą zgraną parę od ponad 12 lat.

Polecamy też: Bojkot ubrań Ivanki Trump okazał się kompletnym niewypałem. Właśnie ogłoszono wyniki sprzedaży

Ivanka obecnie pełni służbę w administracji swojego ojca jako asystentka prezydenta. By uniknąć krytyki, nie pobiera za tę funkcję wynagrodzenia. Jest dużym wsparciem dla Donalda Trumpa. W wywiadzie dla Fox News o ich współpracy mówiła: "On mi ufa i jest bardzo szczery co do moich poglądów i opinii. Nie mam żadnych ukrytych zamiarów. Jasno przedstawiam, jakie jest moje zdanie na temat poszczególnych zagadnień. Oferuję prezydentowi szczerą i otwartą informację zwrotną, więc czasami się zgadzamy, a czasami nie". Zobacz w naszej galerii, jak zmieniała się w przeciągu swojej kariery! Czy zawsze zachwycała?

On mi ufa i jest bardzo szczery co do moich poglądów i opinii. Nie mam żadnych ukrytych zamiarów. Jasno przedstawiam, jakie jest moje zdanie na temat poszczególnych zagadnień. Oferuję prezydentowi szczerą i otwartą informację zwrotną, więc czasami się zgadzamy, a czasami nie (http://www.tvn24.pl)On mi ufa i jest bardzo szczery co do moich poglądów i opinii. Nie mam żadnych ukrytych zamiarów. Jasno przedstawiam, jakie jest moje zdanie na temat poszczególnych zagadnień. Oferuję prezydentowi szczerą i otwartą informację zwrotną, więc czasami się zgadzamy, a czasami nie

2/9
Copyright @Getty Images
2/9

3/9
Copyright @East News
3/9

4/9
Copyright @Getty Images
4/9

5/9
Copyright @East News
5/9

6/9
Copyright @East News
6/9

7/9
Copyright @East News
7/9

8/9
Copyright @East News
8/9

9/9
Copyright @Getty Images
9/9

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.