Sabina Zięba 25 lipca 2017 09:00
1/9
Copyright @East News / Getty Images
1/9

Ivanka Trump urodziła się na Manhattanie w Nowym Jorku 30 października 1981 roku. Jest córką Donalda Trumpa i jego pierwszej żony – Ivany Zelníčkovej. Jej rodzice rozstali się, gdy miała 10 lat. Ma dwóch biologicznych braci, Erica i Donalda Juniora.

Polecamy też: Ivanka Trump miała krótką, choć intensywną karierę w modelingu. Jak przebiegała?

Od dziecka kształciła się w szkołach z internatem - do 15 roku życia była to Chapin School na Manhattanie, następnie Choate Rosemary Hall w stanie Connecticut. Przez dwa lata studiowała na Uniwersytecie Georgetown, by potem ukończyć ekonomię na Wharton Bussiness School Uniwersytetu Pensylwanii. Równocześnie pracowała jako modelka. Po studiach związana była z Forest City Enterprises, a także Dynamic Diamond Corp., czyli z wytwórnią diamentów. Do 2015 roku prowadziła na Manhattanie swój butik Ivanka Trump Fine Jewelry. Teraz jest właścicielką własnej linii produktów, m. in. ubrań i dodatków, dostępnej w większości centrów handlowych w USA. Ma trójkę dzieci ze związku z deweloperem nieruchomości, Jaredem Kushnerem. Mimo początkowej niechęci jego rodziców, tworzą zgraną parę od ponad 12 lat.

Polecamy też: Bojkot ubrań Ivanki Trump okazał się kompletnym niewypałem. Właśnie ogłoszono wyniki sprzedaży

Ivanka obecnie pełni służbę w administracji swojego ojca jako asystentka prezydenta. By uniknąć krytyki, nie pobiera za tę funkcję wynagrodzenia. Jest dużym wsparciem dla Donalda Trumpa. W wywiadzie dla Fox News o ich współpracy mówiła: "On mi ufa i jest bardzo szczery co do moich poglądów i opinii. Nie mam żadnych ukrytych zamiarów. Jasno przedstawiam, jakie jest moje zdanie na temat poszczególnych zagadnień. Oferuję prezydentowi szczerą i otwartą informację zwrotną, więc czasami się zgadzamy, a czasami nie". Zobacz w naszej galerii, jak zmieniała się w przeciągu swojej kariery! Czy zawsze zachwycała?

On mi ufa i jest bardzo szczery co do moich poglądów i opinii. Nie mam żadnych ukrytych zamiarów. Jasno przedstawiam, jakie jest moje zdanie na temat poszczególnych zagadnień. Oferuję prezydentowi szczerą i otwartą informację zwrotną, więc czasami się zgadzamy, a czasami nie (http://www.tvn24.pl)On mi ufa i jest bardzo szczery co do moich poglądów i opinii. Nie mam żadnych ukrytych zamiarów. Jasno przedstawiam, jakie jest moje zdanie na temat poszczególnych zagadnień. Oferuję prezydentowi szczerą i otwartą informację zwrotną, więc czasami się zgadzamy, a czasami nie

2/9
Copyright @Getty Images
2/9

3/9
Copyright @East News
3/9

4/9
Copyright @Getty Images
4/9

5/9
Copyright @East News
5/9

6/9
Copyright @East News
6/9

7/9
Copyright @East News
7/9

8/9
Copyright @East News
8/9

9/9
Copyright @Getty Images
9/9

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.