Polacy kpią z porażki naszej reprezentacji w meczu z Kolumbią. Oto najlepsze memy!
Internauci nie mają litości dla biało-czerwonych

Kolumbia rozgromiła reprezentację Polski w niedzielnym meczu 3:0. Tym samym biało-czerwoni pożegnali się z Mundialem i czwartkowe spotkanie z Japonią będzie dla nas jedynie grą o honor. Polacy nie kryją rozczarowania takim obrotem spraw, dlatego z minuty na minutę powstają kolejne memy z udziałem reprezentantów naszego kraju w Rosji.
Internauci kpią z polskich piłkarzy po przegranym meczu Polska-Kolumbia
Przede wszystkim kpią oni z Adama Nawałki, jednak nie oszczędzają również innych piłkarzy, takich jak Robert Lewandowski. Kibice zgodnie podkreślają, że Polacy nie popisali w trakcie niedzielnego meczu, przekazując inicjatywę drużynie Kolumbii. „Zabrakło wszystkiego”, „Szwankowała kondycja, szczęście i współpraca między poszczególnymi zawodnikami”, podkreślają. Twierdzą również, że wynik 3:0 był konsekwencją miernej gry reprezentacji i należy uznać w tym wypadku wyższość przeciwnej drużyny.
Z pewnością ich krytycznej opinii nie poprawiły również słowa kapitana reprezentacji Polski, Roberta Lewandowskiego, który stwierdził, że „jakości było za mało” i że w meczach „grał osamotniony”.
W galerii możesz zobaczyć najlepsze memy, jakie w ciągu ostatnich kilku godzin powstały wśród kibiców.
Zgadzasz się z ich treścią? Który podoba Ci się najbardziej?
1 z 12

Tak Polacy kpią z naszej reprezentacji po przegranym meczu w Kolumbią w ramach Mundialu 2018
3 z 12

Polacy nie mają litości dla naszej reprezentacji po meczu z Kolumbią w ramach Mundialu 2018
5 z 12

Polacy nie oszczędzają biało-czerwonych po meczu z Kolumbią
6 z 12

Podkreślają również, że drużyna Adama Nawałki wykazała się w meczu zupełnym brakiem profesjonalizmu.
9 z 12

Gra polskiej drużyny często porównywana jest do tej z czasów z Mundialu 2002 w Korei i Japonii.
10 z 12

Internauci w największym stopniu kpią z Adama Nawałki i Roberta Lewandowskiego.
11 z 12

Część Polaków domaga się dymisji Adama Nawałki z funkcji selekcjonera polskiej reprezentacji.




