Melania Trump
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Czy Melania Trump ma dublerkę? Te zdjęcia wywołały falę spekulacji!

Internauci są o tym wręcz przekonani

Redakcja VIVA! 27 października 2020 08:01
Melania Trump
Fot. Getty Images

Publiczne wystąpienia Donalda Trumpa omawiane są przez media nie tylko ze względu na kontrowersyjne pomysły i poglądy polityka, ale także z uwagi na jego relację z żoną, Melanią Trump. Dziennikarze i internauci bacznie monitorują jej zachowanie czy też mowę ciała. O kryzysach w ich związku, a właściwie chłodnej, czysto praktycznej relacji spekuluje się niemalże nieprzerwanie, a co chwilę pojawiają się nowe, rzekome dowody. W zeszłym tygodniu internet obiegły fotografie, które wywołały falę spekulacji. Czy Melania Trump ma dublerkę? 

Melania Trump ma dublerkę? Mają potwierdzać to zdjęcia 

O prawdziwej naturze relacji Melanii i Donalda Trumpów spekulują zarówno media, jak i internauci na całym świecie. Jedni uważają, że jest to związek czysto praktyczny, oparty na obopólnej korzyści. Inni zaś podejrzane zachowania pary, brak chemii między nimi, często zgryźliwe komentarze na swój temat interpretują natomiast jako częste kryzysy w ich małżeństwie. Niektórzy uważają, że sytuacja jest na tyle krytyczne, że prezydent Stanów Zjednoczonych od czasu do czasu zastępuje swoją żonę dublerką. 

Te zdjęcia oburzyły wielu internautów oraz wywołały falę spekulacji. Czy Melania Trump korzysta z usług dublerki? W sieci rozgorzała na ten temat burzliwa dyskusja. Na opublikowanych w zeszłym tygodniu zdjęciach widać parę prezydencką wchodzącą na pokład śmigłowca Marine One. Czy aby jednak na pewno? Internauci twierdzą, że kobieta widoczna na fotografiach to dublerka Melanii Trump. Według wielu jej aparycja znacząco się różni. Ma mieć zupełnie inną linię szczęki, podbródek, nos czy też kości policzkowe. Decydującym szczegółem, na który internauci zwrócili przede wszystkim uwagę, jest jednak uśmiech kobiety. 

Opinia publiczna jest podzielona. Internauci wyolbrzymiają i nakręcają kolejny skandal, czy jest to po prostu kwestia makijażu kobiety lub kadru, w jakim została ukazana. A może faktycznie Melania Trump posiada dublerkę, którą wykorzystuje, gdy pragnie odpocząć od pełnienia obowiązków pierwszej damy? Zadecydujcie sami!  

Melania Trump, Donald Trump
Fot. AP/Associated Press/East News

Melania Trump, Donald Trump
Fot. SAUL LOEB/AFP/East News

Melania Trump, Donald Trump
Fot. AP/Associated Press/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.