Melania Trump, Donald Trump
Fot. SAUL LOEB/AFP/East News
O TYM SIĘ MÓWI

To koniec ich małżeństwa? Melania Trump porzuciła Donalda Trumpa?! 

„Melania odlicza minuty do rozwodu”

Olga Figaszewska 8 listopada 2020 14:05
Melania Trump, Donald Trump
Fot. SAUL LOEB/AFP/East News

Joe Biden w sobotę został ogłoszony przez amerykańskie media zwycięzcą wyborów prezydenckich. I chociaż przywódcy poszczególnych państw ślą już gratulacje, Donald Trump uważa, że wybory jeszcze się nie zakończyły. Wskazuje również na to, że w niektórych stanach doszło do nieprawidłowości w procesie oddawania głosów. Dla Donalda Trumpa wynik wyborów jest ogromnym ciosem. I jeśli wierzyć doniesieniom zachodnich mediów, prezydent USA już powinien przygotować się na następne uderzenie… Czy Melania Trump wystąpi o rozwód po porażce męża w wyborach prezydenckich?

Melania Trump chce rozwieść się z Donaldem Trumpem?

Melania Trump nie kryła łez, kiedy jej mąż został prezydentem USA w 2016 roku. I to nie były do końca łzy szczęścia. A jedna z jej przyjaciółek powiedziała: „Nigdy nie spodziewała się, że wygra”. Czekała pięć miesięcy, zanim przeniosła się z Nowego Jorku do Waszyngtonu, rzekomo dlatego, że syn pary Barron „musiał skończyć szkołę”.  Ale jej była asystentka, Stephanie Wolkoff twierdziła, że ​​Melania negocjowała w tym czasie porozumienie, które miało gwarantować synowi równy udział w fortunie Trumpa.

Zachodnie media sugerują, że gdyby nie stanowisko męża, już dawno złożyłaby papiery rozwodowe. 

„Melania liczy każdą minutę, do momentu, w którym skończy się jego kadencja i będzie mogła się z nim rozwieść. Jeśli Melania spróbuje go upokorzyć i odejdzie, kiedy on pełni funkcję prezydenta, znajdzie sposób, by ją ukarać”, pisała dwa lata temu była doradczyni polityczna Trumpa.

Melania Trump
Fot. AP/Associated Press/East News

Z kolei była asystentka pierwszej damy USA, Stephanie Wolkoff podkreśla, że relacja Melanii i Donalda opiera się „biznesowym kontrakcie”. Para podobno zamieszkuje dwie oddzielne sypialnie w Białym Domu. Tymczasem Melania podkreślała, że z mężem łączy ją wyjątkowa więź, a sam Donald Trump przekonywał, że nigdy się nie kłócą.

Tym samym zaprzeczali doniesieniom mediów, które wciąż doszukiwały się kryzysu w ich związku i tworzyły kolejne plotki. A te znów powróciły w związku z wynikami wyborów. W sieci pojawiły się zdjęcia i nagrania, na których widać żółtą ciężarówkę wyjeżdżającą spod Białego Domu. Niektórzy sugerują, że Melania już rozpoczęła wyprowadzkę.

Melania i Donald Trump są małżeństwem od 15 lat. Mają wspólnego 14-letniego syna Barrona. Według zachodnich mediów para zawarła umowę przedmałżeńską, zgodnie z którą połowa majątku po rozwodzie trafi do ich syna.

W dokumencie prawdopodobnie zawarto także zapis, według którego Melania po rozwodzie nie będzie mogła wypowiadać się na temat małżeństwa z Trumpem. To uniemożliwi jej także publikację książki na jego temat i powstrzyma przed udzielaniem krytycznych wywiadów. 

Źródło: Daily Mail, Spletnik.ru, Super Express

Melania Trump, Donald Trump
Fot. AP/Associated Press/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.