25 czerwca 2017 08:00
1/7
Melania Trump i Donald Trump
Copyright @East News
1/7

Biały Dom zapowiedział, że Donald Trump podczas wizyty w Polsce 6 lipca wygłosi ważne przemówienie. Będzie z nim jego piękna żona, Melania. Milcząca Melania. Do tej pory znamy jej zachwycające kreacje. Ale nie wiemy, co myśli, i co chciałaby zrobić, jako Pierwsza Dama. To, że czyta dzieciom w przedszkolach książki, to mało. Eksperci polityczni i zwyczajni ludzie są zawiedzeni. Oczekiwaliby od niej ważnych słów i wyrazistych działań. Na rzecz praw kobiet, równouprawnienia czy polityki społecznej. A Melania milczy. Czy w Polsce odzyska głos?

2/7
Melania Trump i Donald Trump
Copyright @East News
2/7

Pierwsza Dama Ameryki świetnie zna się na modzie. Była supermodelką. Kobiety mogą uczyć się od niej nowinek modowych i najnowszych trendów. Ale czy to wystarczy, by spełniać rolę żony prezydenta mocarstwa? Melania podobnie, jak polska Pierwsza Dama, żyje w cieniu męża. Jej pomysł na siebie, to wyglądać pięknie i milczeć. I przełykać gładko rasistowskie, seksistowskie i agresywne wypowiedzi męża.

3/7
Melania Trump i Donald Trump
Copyright @East News
3/7

Po wizytach amerykańskiej pary prezydenckiej w Arabii Saudyjskiej, Izraelu i Watykanie "The Washington Post" ocenił styl ubieranie się Melanii Trump: "Jej rolą jest to, żeby była widziana, a nie słyszana. Jej dobór ubrań jest pewnego rodzaju pancerzem, ale też taktyką negocjacyjną". Co mówi Melania swoim ubiorem?

4/7
Melania Trump
Copyright @East News
4/7

Ubierając się „skromnie” i zasłaniając ciało w krajach arabskich, Pierwsza Dama mówi, że zgadza się z kulturą, która akceptuje niższą pozycję kobiet. Daje sygnał, że nie zamierza protestować. Po raz kolejny jest „grzeczną żoną”, która słucha się swego męża i protokołu dyplomatycznego. Póki co nie ma w niej tej energii Trumpa, który uwielbia prowokować, łamać obyczajowe tabu i polityczny savoir vivre.

5/7
Melania Trump
Copyright @East News
5/7

Za to w „swoim”, zachodnim świecie, Pierwsza Dama umie błysnąć ciałem. Świetnie wykorzystuje walory urody. Jako eksmodelka znakomicie eksponuje kobiecość i erotykę. Często zakłada ołówkowe spódnice i przylegające sukienki. Ani jeden centymetr jej atrakcyjnej figury nie pozostaje zmarnowany! Melania doskonale wyczuwa potrzeby swego męża, który nawet o własnej córce mówi „niezła d*pa”!

6/7
Melania Trump i Donald Trump
Copyright @
6/7

Szpilki na wysokich obcasach jeszcze bardziej wydłużają wspaniałe nogi. Do tego koronki, kuszące dekolty i mocny makijaż. Nie bez powodu mówi się o jej podobieństwie do Sophii Loren - seksbomby Hollywood. Melania jest chodzącym spełnieniem marzeń samców alfa pokroju Donalda. Zwłaszcza, że na jak „wystrzałową blondynkę” przystało, milczy. Jej rola to reprezentacja. Bez słów zgadza się ze schematem, że od myślenia jest mężczyzna...

7/7
Melania Trump
Copyright @East News
7/7

"Melania Trump nie jest typem prezydentowej matkującej narodowi", powiedział na portalu WP dr Janusz Sibora, badacz dziejów dyplomacji. "Redukuje się do roli żurnala mód".

Ci, którzy liczyli na jej aktywność społeczną, czują się zawiedzeni. Melania Trump, żona jednego z najważniejszych światowych przywódców światowych wybrała stroje. I milczenie. Czy w Polsce zmieni zdanie? Jej mąż, Donald Trump szykuje się, aby w Warszawie na placu Krasińskich wygłosić ważne przemówienie. Czy Melania w końcu zabierze głos?...

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.