Melania i Barron Trump MT
Fot. Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

Prezydent USA długo na to czekał! Melania i Barron Trump w końcu zamieszkali w Białym Domu

Weronika Bruździak-Gębura 12 czerwca 2017 14:30
Melania i Barron Trump MT
Fot. Getty Images

Prezydent USA długo na to czekał! 47-letnia Melania i 11-letni Barron Trump w końcu przeprowadzili się do Białego Domu. Pierwsza rodzina Ameryki w końcu będzie mieszkała razem.

 

Melania i Barron Trump przeprowadzili się do Białego Domu

Przez pierwsze cztery i pół miesiąca od zaprzysiężenia męża pierwsza dama i jej syn mieszkali w Nowym Jorku w Trump Tower, gdzie najmłodsza latorośl Donalda Trumpa kończyła rok szkolny w Columbia Grammar and Preparatory School (czesne kosztuje tu prawie 200 tysięcy rocznie!). Jesienią Barron Trump rozpocznie kolejną klasę już w nowej szkole w Waszyngtonie.

 

Melania, Donald i Barron Trump
Fot. East News

Na zdjęciu: Melania, Donald i Barron Trump wysiadają z Air Force One w Waszyngtonie, 11 czerwca 2017.

 

Melania Trump potwierdziła przeprowadzkę do Białego Domu

Niedzielną przeprowadzkę potwierdziła rzeczniczka pierwszej damy, a także sama Melania Trump. Do sieci wstawiła zdjęcie z okna rezydencji z podpisem: „Nie mogę doczekać się wspomnień, które będę miała z mojego nowego domu”.

 

 

Barron Trump będzie pierwszym chłopcem mieszkającym w Białym Domu od czasu, gdy w 1963 roku mieszkał w nim trzyletni John F. Kennedy Jr. Z kolei Melania Trump jest pierwszą we współczesnej historii małżonką prezydenta, która opóźniła swoje przybycie do Waszyngtonu i nie zrobiła tego od razu po zaprzysiężeniu.

Podczas niedzielnej podróży Melanii Trump towarzyszyli też rodzice, Viktor i Amalija Knaus, którzy przyjechali do Waszyngtonu z okazji urodzin prezydenta. Wypadają w najbliższą środę, czyli 14 czerwca. Donald Trump skończy 71 lat.  

 

Viktor i Amalija Knavs
Fot. East News

Na zdjęciu: Viktor i Amalija Knaus - rodzice Melanii Trump. Waszyngton, 11 czerwca 2017.

 

Polecamy też: Ten gest pierwszej damy Ameryki komentują media na całym świecie. Czy małżeństwo Trumpów przechodzi kryzys?

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.