Melania i Barron Trump MT
Fot. Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

Prezydent USA długo na to czekał! Melania i Barron Trump w końcu zamieszkali w Białym Domu

Weronika Bruździak-Gębura 12 czerwca 2017 14:30
Melania i Barron Trump MT
Fot. Getty Images

Prezydent USA długo na to czekał! 47-letnia Melania i 11-letni Barron Trump w końcu przeprowadzili się do Białego Domu. Pierwsza rodzina Ameryki w końcu będzie mieszkała razem.

 

Melania i Barron Trump przeprowadzili się do Białego Domu

Przez pierwsze cztery i pół miesiąca od zaprzysiężenia męża pierwsza dama i jej syn mieszkali w Nowym Jorku w Trump Tower, gdzie najmłodsza latorośl Donalda Trumpa kończyła rok szkolny w Columbia Grammar and Preparatory School (czesne kosztuje tu prawie 200 tysięcy rocznie!). Jesienią Barron Trump rozpocznie kolejną klasę już w nowej szkole w Waszyngtonie.

 

Melania, Donald i Barron Trump
Fot. East News

Na zdjęciu: Melania, Donald i Barron Trump wysiadają z Air Force One w Waszyngtonie, 11 czerwca 2017.

 

Melania Trump potwierdziła przeprowadzkę do Białego Domu

Niedzielną przeprowadzkę potwierdziła rzeczniczka pierwszej damy, a także sama Melania Trump. Do sieci wstawiła zdjęcie z okna rezydencji z podpisem: „Nie mogę doczekać się wspomnień, które będę miała z mojego nowego domu”.

 

 

Barron Trump będzie pierwszym chłopcem mieszkającym w Białym Domu od czasu, gdy w 1963 roku mieszkał w nim trzyletni John F. Kennedy Jr. Z kolei Melania Trump jest pierwszą we współczesnej historii małżonką prezydenta, która opóźniła swoje przybycie do Waszyngtonu i nie zrobiła tego od razu po zaprzysiężeniu.

Podczas niedzielnej podróży Melanii Trump towarzyszyli też rodzice, Viktor i Amalija Knaus, którzy przyjechali do Waszyngtonu z okazji urodzin prezydenta. Wypadają w najbliższą środę, czyli 14 czerwca. Donald Trump skończy 71 lat.  

 

Viktor i Amalija Knavs
Fot. East News

Na zdjęciu: Viktor i Amalija Knaus - rodzice Melanii Trump. Waszyngton, 11 czerwca 2017.

 

Polecamy też: Ten gest pierwszej damy Ameryki komentują media na całym świecie. Czy małżeństwo Trumpów przechodzi kryzys?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.