Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, zdjęcia z zaręczyn
Fot. East News, @Alexi Lubomirski
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Pierwsza sesja Meghan Markle i księcia Harry'ego od „Megxitu” ujrzała światło dzienne!

Zapozowali dla tygodnika TIME

Redakcja VIVA! 21 października 2020 17:00
Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, zdjęcia z zaręczyn
Fot. East News, @Alexi Lubomirski

Wraz z decyzją o opuszczeniu brytyjskiego dworu królewskiego, Meghan Markle i książę Harry starali się odpocząć od nieustającego blasku fleszy i mocno ograniczyli swoją obecność w mediach. Pomimo, że tzw. "Megxit" nadal budzi spore kontrowersje, kurz powoli zaczyna opadać, a para książęca powoli wznawia swoją działalność publiczną. Na łamach amerykańskiego tygodnika TIME ukazała się ich pierwsza sesja zdjęciowa, od kiedy zrezygnowali z pełnienia obowiązków królewskich. Promuje ona nowe przedsięwzięcie Meghan i Harry'ego. 

Pierwsza sesja Meghan Markle i księcią Harry'ego od "Megxitu" ujrzała światło dzienne!

Jak co roku, TIME we wrześniu ogłosił listę stu najbardziej wpływowych osób na świecie, jednak ze względu na panującą pandemię koronawirusa, uroczystość miała nieco inny charakter. Większość gości łączyła się online, a całość była transmitowana przez telewizję ABC. W ceremonii wzięli udział m.in. Meghan Markle i książę Harry. Z ogrodu swojej posiadłości w Los Angeles wygłosili oni przemowę, która obiegła media na całym świecie. Było to pierwsze publiczne wystąpienie pary książęcej na taką skalę od czasu "Megxitu". 

Jedno z najbardziej wpływowych małżeństw na świecie ponownie nawiązało współpracę ze słynnym tygodnikiem. Na łamach TIME ukazała się sesja zdjęciowa pary, która promuje projekt TIME100 Talks. Internauci zwrócili uwagę, że para pozuje podobnie jak podczas swojej sesji zaręczynowej. Wówczas również małżeństwo zdecydowało się na czarno-białą fotografie. Wygląda na to, że para szczególnie upodobała sobie czarno-białe zdjęcia - takimi podzielili się z internautami z dnia ślubu, ale także ze chrztu małego Archiego.

Warto dodać, że Meghan Markle i książę Harry w ramach sesji zdjęciowej dla magazynu TIME przeprowadzili serię rozmów z liderami z dziedzin gospodarki oraz nauki. Celem projektu jest zainicjowanie publicznego dialogu na temat stanu wspólnej przestrzeni cyfrowej oraz potrzeby stworzenia bardziej świadomej, współczującej, bezpiecznej i godnej zaufania społeczności online.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

GET READY: Prince Harry and Duchess Meghan are hosting a @TIME #Time100Talks episode on improving the digital world and creating more compassionate communities online. “Engineering a Better World” will take place virtually on October 20 and is open to all at time.com/TIME100talks. As episode curators, the Sussexes were personally involved in developing the theme (which is reflective of their Archewell focus), topics and selecting guests: @tristanharris , @alexisohanian, @TeenagerTherapy, @safiyanoble, @rachel.cargle, No Upside and @maria_ressa. (Per @/Scobie via the bird app 🐦) Whew, the way these global platforms just place all their faith in Meghan and Harry. The influence and power of it all. 😄 (Photos: 📸 Matt Sayles)

Post udostępniony przez The Sussex Set | Podcast (@sussexset)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.