Justin Theroux
Fot. Instagram @justintheroux
Z ŻYCIA GWIAZD

Powodem rozstania Jennifer Aniston i Justina Theroux były jego zdrady?

Nazwisko aktora łączy się z aż dwiema młodszymi kobietami!

Weronika Kostyra 14 marca 2018 14:30
Justin Theroux
Fot. Instagram @justintheroux

Wygląda na to, że Justin Theroux szybko otrząsnął się po nagłym rozstaniu z Jennifer Aniston. Kilka tygodni temu małżonkowie wystosowali oficjalne oświadczenie, w którym poinformowali, że zdecydowali się na separację. Pojawiło się wiele spekulacji na temat tego, jakie były przyczyny tej decyzji. Mówiono między innymi o uzależnieniu aktora oraz o słabości Jennifer do byłego męża, Brada Pitta. Sądzono, że po jego rozwodzie z Angeliną Jolie będzie chciała znów zdobyć jego względy i dlatego zakończyła związek. Okazuje się jednak, że najbardziej prawdopodobną przyczyną rozstania były liczne zdrady partnera aktorki „Przyjaciół”...

Mąż Jennifer Aniston rzucił ją dla młodszej kobiety?

Co ciekawe w informacjach o nowym romansie Justina Theroux pojawia się nie jedna kobieta, ale dwie! Co je łączy? Obie są od niego o 20 lat młodsze… Jedną z nich jest bohaterka amerykańskiego reality-show Kawaler do wzięcia, Tia Booth. Swoją sympatię do niej wyrażał do niej na swoim Instagramie. Nie wiadomo, co dokładnie ich łączy, lecz zagraniczne media przypisują im romans.

Parę dni temu plotkowano z kolei, że Theroux spotyka z młodą kanadyjską modelką i fotografką Petrą Collins. Spotkali się na jednej z sesji zdjęciowych i połączyła ich wspólna pasja do sztuki. Od tamtej pory spotykali się podobno w sekrecie. Po ogłoszeniu separacji  z Jennifer Aniston nie muszą już się ukrywać i kilkakrotnie byli widziani razem. Magazyn Star podaje, że Justin „ma obsesję na jej punkcie i zabiera ją na romantyczne randki”.

Tymczasem Jennifer Aniston czuje się i wygląda ostatnio dużo lepiej. Może uświadomiła sobie, że mężczyzna, z którym spędziła ponad trzy lata nie był jej wart? Aktorka marzy o dziecku, a jej przyjaciele zdradzili ostatnio, że nie czuła się dobrze z myślą, że Justin Theroux miałby być jego ojcem. „Sporo pił, zażywał mocne środki przeciwbólowe, a także nieobce mu były narkotyki. Leczył się w grupie AA”, powiedziała też przyjaciółka pary. Mamy nadzieję, że lubiana aktorka wkrótce odnajdzie szczęście. 

Tia Booth
Fot. Instagram @tiarachel91

Tia Booth

Petra Collins
Fot. Instagram @petrafcollins

Petra Collins

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.