Martyna Wojciechowska, VIVA! 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
O TYM SIĘ MÓWI

18 lat temu Martyna Wojciechowska prowadziła Dzieciaki z klasą. Co dziś robi laureat drugiej edycji? 

Archiwalne nagranie z nim jest hitem sieci!

Rafał Kowalski 14 lutego 2023 07:40
Martyna Wojciechowska, VIVA! 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

W internecie nic nie ginie! Osiemnaście lat po emisji drugiej edycji programu Dzieciaki z klasą, na TikToku pojawił się fragment kultowego teleturnieju TVN prowadzonego przez Martynę Wojciechowską. Finał rozgrywek wygrał wtedy Mateusz Kusio. Co dziś robi?

Archiwalne wideo programu Dzieciaki z klasą. Mateusz Kusio obecnie

Wiele emocji, masa dobrej zabawy i świetna okazja, by uzupełnić swoją wiedzę. Dokładnie tak określilibyśmy Dzieciaki z Klasą, które emitowano ponad 18 lat temu!

Na filmie, który umieszczono w sieci, widzimy moment ogłoszenia werdyktu drugiej edycji show. Martyna Wojciechowska pogratulowała wszystkim uczestnikom finału i wymieniła nagrody, jakie otrzymał laureat – Mateusz Kusio.

Czytaj także:  Poświęciła wszystko, by go wychować. Dziś z dumą patrzy na jego sukcesy. Historia relacji Cristiano Ronaldo z mamą

Jak dowiedział się portal Plejada.pl i użytkownicy TikToka, Mateusz skończył prestiżowe studia na SGH, a następnie rozpoczął pracę w sektorze finansów. Wszystko to doprowadziło go do założenia własnej firmy związanej z metalami szlachetnymi, której właścicielem jest do dziś. 

@awantura.o.kase Odpowiadanie użytkownikowi @kamil0510 #dc #dlaciebie #foryou #dzieciaki #klasa #teleturniej #teleturnieje #tvn #wiedza #szkoła ♬ Bad Boys (Theme From Cops) - Inner Circle

Dzieciaki z klasą – zasady

Przypomnijmy, że wspomniany teleturniej emitowany był w TVN w roku 2004 oraz 2005. Choć doczekał się tylko dwóch edycji, był bardzo chętnie oglądany przez widzów starszych i młodszych.

Swoją wiedzą i talentem w kilku rundach dzielili się bystrzy nastolatkowie, których z różnych kategorii przepytywała gospodyni – Martyna Wojciechowska. To jeden z pierwszym programów, który prowadziła w stacji.

CZYTAJ TEŻGdyńscy urzędnicy chcą postawić pomnik Ani Przybylskiej. Mama aktorki jest przeciwna ich pomysłowi

Pierwsza seria show doczekała się 11 odcinków i zwyciężył ją Adam Chudziak, drugą zaś – już trzynastoodcinkowa – wspomniany Mateusz Kusio. 

Martyna Wojciechowska, 2004

Martyna Wojciechowska, 2004
Fot. Wojciech Kurczewski / Forum

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.