Martyna Wojciechowska z córką, córka Martyny Wojciechowskiej, Kabula z Tanzanii
Fot. Instagram @martyna.world, fot. Marek Arcimowicz
Z ŻYCIA GWIAZD

Martyna Wojciechowska skończyła 46 lat. Kabula przesłała jej wyjątkowy prezent!

Podarek prosto z serca wzruszył internautów

Rafał Kowalski 29 września 2020 08:54
Martyna Wojciechowska z córką, córka Martyny Wojciechowskiej, Kabula z Tanzanii
Fot. Instagram @martyna.world, fot. Marek Arcimowicz

Wczoraj Martyna Wojciechowska obchodziła swoje 46. urodziny. O tym święcie nie zapomnieli oczywiście fani i bliscy dziennikarki – w tym jej adoptowana córka Kabula. Mieszkanka Tanzanii nie mogła osobiście uściskać swojej drugiej mamy, ale zrobiła wszystko, by 28 września był dla niej wyjątkowy. Podróżniczka otrzymała od 22-latki śliczną grafikę i życzenia.

Życzenia od Kabuli dla Martyny Wojciechowskiej

Dzień przed urodzinami, Martyna Wojciechowska opublikowała na swoim Instagramie grafikę, którą Kabula stworzyła specjalnie dla niej. Do obrazka był dołączony list. „Dziękuję Bogu za wszystkie jego uczynki w jej życiu, od urodzenia do teraz. Dziękuję Bogu za to, że dał jej serce i wizje, które ma przemierzając cały świat z wyciągniętą pomocną dłonią. Modlę się, aby Bóg chronił ją przed wszelkimi przeszkodami, które utrudniają jej spełnienie tego co chce osiągnąć. Dziękuję również Bogu za wprowadzenie jej do mojego życia” czytamy w nim. „Dziękuję Jej za wszystko, co zrobiła dla mnie i wielu innych ludzi. Droga Mamo, życzę Ci miłych i szczęśliwych urodzin, ciesz się swoim wyjątkowym dniem i bądź błogosławiona”, dopisała dalej Kabula, co jeszcze mocniej wzruszyło internautów.

Prezent zdecydowanie od serca! Z tego samego miejsca pochodzi też chęć do wspierania fundacji Martyny Wojciechowskiej. Gwiazda przypomniała w kolejnym poście, że UNAWEZA kończy rok! Przy okazji zachęciła do wpłat. „Do grona PRZYJACIÓŁ FUNDACJI i naszych PODOPIECZNYCH dołączyły 432 OSOBY, które są z nami na stałe i wspierają nasze działania każdego miesiąca poprzez projekty PASZPORT UNAWEZA i BILET DO LEPSZEGO ŻYCIA (na instastory wrzucam link do nich, gdyby ktoś z Was chciał dołączyć!) DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM Z CAŁEGO SERCA! Bez Was ta podróż nie byłaby możliwa”, czytamy na profilu Martyny Wojciechowskiej. Dziennikarka napisała także, że w pierwszy rok jej Fundacja zebrała aż 1,5 miliona na pomoc ludziom rozsianym po krańcach świata.

Spodziewaliście się takiej sumy? Życzmy więcej i więcej! A także spotykania osób o tak wielkim sercu jak Kabula. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Takie życzenia i grafikę dostałam dziś od mojej kochanej Kabuli❤️ Ja też jestem wdzięczna Losowi, że postawił Cię na mojej drodze życia🙏🏻 M. Słowa Kabuli: Finally. Tomorrow's my mother's birthday, I thank God for all his deeds in her life, from when she was born up to now. I thank God for giving her the heart and the visions she has going all over the world lending a helping hand. I pray that may God protect her from all obstacles hindering her from meeting her visions in whatever she wants to achieve. I also thank God for bringing her into my life. Thanks to her for everything she has done to me and to many people in the world. Dear mom wishing you a nice and happy birthday tomorrow, Enjoy your birthday cerebration, and be blessed ❤️ #Kabula #thankyou #love

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.