Martyna Wojciechowska, VIVA! MODA, 1/2017, main topic
Fot. Piotr Stokłosa
O TYM SIĘ MÓWI

Martyna Wojciechowska ma nowego faceta?! Zdradziła, jaki powinien być ten wymarzony!

Olga Figaszewska 21 września 2017 20:00
Martyna Wojciechowska, VIVA! MODA, 1/2017, main topic
Fot. Piotr Stokłosa

Dla magazynu „Forbes” jest jedną z najcenniejszych gwiazd polskiego show-biznesu, osobą, cieszącą się największym zaufaniem Polaków. W życiu udało jej się zrealizować wiele projektów. Uchodzi za silną i niezależną kobietę. Czy w jej życiu znajdzie się miejsce na miłość? Niedawno media sugerowały, że Martyna Wojciechowska jest zakochana. Jednak ostatni wywiad temu przeczy. Jaka jest prawda?

Zobacz też: Martyna Wojciechowska jest lesbijką?! Podróżniczka po raz pierwszy tak szczerze o swojej orientacji seksualnej

Czy Martyna Wojciechowska jest zakochana?

W życiu zawodowym mierzy się z wieloma przeszkodami, udowadnia, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. To jedna podróż wciąż nie zakończyła się dla niej sukcesem. Brak jej miłości. Samotnie wychowuje 9 letnią córeczkę, Marysię. Co prawda, Martyna Wojciechowska mówiła nam, że nie musi się przeglądać w oczach mężczyzny. Że zawsze jest ciekawa, co jest za zakrętem. To jej siła napędowa. W 2010 roku w wywiadzie dla „Playboya”, zaznaczyła, że mężczyźni chcą jej coś udowadniać, zanim o to w ogóle poprosi. Co mówi na ten temat dziś? „Mężczyźni nadal chcą mi coś udowadniać. Na przykład, że dobrze jeżdżą samochodem i z poślizgiem wpadamy do rowu. Albo, że są wysportowani i kochają góry, a potem dyszą, kiedy wspinamy się na pierwszym podejściu. Niektórzy twierdzą, że mają dużą wiedzę o świecie i pół życia spędzili w podróży. Zapominają tylko, że nigdy nie nocowali w hotelu poniżej 5 gwiazdek. Dlatego zakochałam się w takim mężczyźnie, który nie wiedział kim jestem (sprawdził to sobie w Wikipedii po trzeciej randce). A dodatkowo niczego nie chciał mi udowadniać”.

Dla wszystkich stało się jasne, że dziennikarka w końcu znalazła miłość swojego życia! Mężczyzna, który zrobił na niej wrażenie, nie znał jej bagażu doświadczeń, nie wiedział na jej temat zupełnie nic. Jednak najnowszy wywiad dla magazynu „Pani” rzuca zupełnie inne światło na całą sytuację. Podróżniczka sugeruje, że wciąż nie znalazła miłości, a mężczyźni jej wcale nie podrywają. Martyna Wojciechowska zdradziła jednak na co zwraca uwagę u mężczyzn i jaki związek chce stworzyć w przyszłości!

Zobacz także: Martyna Wojciechowska powinna przestać podróżować? Słowa lekarzy nie pozostawiają wątpliwości

O jakim mężczyźnie marzy Martyna Wojciechowska i jaki związek chce stworzyć?

Dziennikarka unika rozmów na temat swojego życia prywatnego. W ubiegłym roku zmarł były partner gwiazdy oraz ojciec jej córki Marysi, Jerzy Błaszczyk. Martyna Wojciechowska przewartościowała swoje życie i ustaliła nowe priorytety. Całkowicie podporządkowała się opiece nad córeczką. Czy w jej życiu jest czas na miłość? Dla wielu mężczyzn jej emocjonalna i psychiczna niezależność, niebezpieczne podróże których się podejmuje może być trudna do udźwignięcia i nie wpływa na budowaniu więzi.

O jakim związku marzy Martyna Wojciechowska? Chcę się realizować w związku partnerskim, a nie opartym na podziwie i damsko-męskich gierkach. Zwykle mężczyźni wolą kobiety mniej skomplikowane, w oczach których mogą się przeglądać i które nie stanowią dodatkowego wyzwania w ich życiu”, mówi podróżniczka w rozmowie z „Pani”. Dla mężczyzn nie jest typem kobiety, którą bez ogródek zaczepią na ulicy, by zaprosić na kawę. Dlaczego? Z prostego względu. W relacjach osobistych zawsze większość osób ma już wyrobione zdanie na jej temat. „Niewątpliwie trudno byłoby mi założyć profil na Tinderze lub liczyć na to, że ktoś nie wie, kim jestem”, zaznacza Martyna. Na co zwraca uwagę u mężczyzn? „Na dłonie, na uśmiech. Na dystans do świata i do siebie. Myślę, że w związkach ważne jest to, żeby wersja demo zgadzała się z zawartością opakowania. Szkoda mi czasu, żeby kreować obraz kogoś, kto nie istnieje”, dodaje.

Przeczytaj też: „Nareszcie wolna”. Martyna Wojciechowska pochwaliła się wielką zmianą w swoim życiu! Jaką?


Trudno się z nią nie zgodzić. Mamy jednak nadzieję, że podróżniczka wkrótce odnajdzie miłość, a co za tym idzie... pełnię szczęścia!

Polecamy też: Martyna Wojciechowska jest zakochana?! Podróżniczka wyznała, że jej wybranek nie wiedział...

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.