Martyna Wojciechowska, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Martyna Wojciechowska jest zakochana?! Podróżniczka wyznała, że jej wybranek nie wiedział...

Weronika Kostyra 18 września 2017 09:00
Martyna Wojciechowska, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Choć dla Martyna Wojciechowska nie ma rzeczy niemożliwych, podróżniczka nie miała do tej pory szczęścia w miłości. Jej związki nie przetrwały próby czasu przede wszystkim przez styl życia, który prowadzi. Ciągłe podróże, niebezpieczeństwa i wyzwania nie sprzyjają budowaniu więzi. Dodatkowo w 2010 roku dziennikarka powiedziała magazynowi „Playboy”, że „Mężczyźni chcą mi coś udowadniać, zanim o to w ogóle poproszę”. Wojciechowska podkreśla jednak, że „dalej jest w moim sercu miejsce na mężczyznę. Zawsze jest miejsce na kogoś wyjątkowego, kto będzie, chociażby ciekawym rozmówcą”, mówiła w rozmowie z „Faktem”. Dziennikarka od lat sama wychowuje córkę Marysię oraz oddaje się swoim pasjom, bez których nie może żyć. Czyżby teraz sytuacja się zmieniła i ktoś pojawił się w jej sercu?

Martyna Wojciechowska zakochana?

Magazyn „Playboy”, opublikował wypowiedź, z której jasno wynika, że Martyna Wojciechowska znalazła w końcu odpowiedniego mężczyznę! Sekretem okazał się fakt, że nie znał on popularnej podróżniczki i podszedł do znajomości z nią zupełnie naturalnie, gwiazda wyznała:

„Mężczyźni nadal chcą mi coś udowadniać. Na przykład, że dobrze jeżdżą samochodem i z poślizgiem wpadamy do rowu. Albo, że są wysportowani i kochają góry, a potem dyszą, kiedy wspinamy się na pierwszym podejściu. Niektórzy twierdzą, że mają dużą wiedzę o świecie i pół życia spędzili w podróży. Zapominają tylko, że nigdy nie nocowali w hotelu poniżej 5 gwiazdek. Dlatego zakochałam się w takim mężczyźnie, który nie wiedział kim jestem (sprawdził to sobie w Wikipedii po trzeciej randce). A dodatkowo niczego nie chciał mi udowadniać”.

Jeżeli te informacje okażą się prawdą, serdecznie gratulujemy i życzymy szczęścia!

Zobacz także: Martyna Wojciechowska powinna przestać podróżować? Słowa lekarzy nie pozostawiają wątpliwości

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.