Martyna Gliwińska, Jarosław Bieniuk
Fot. Kurnikowski/Akpa
O TYM SIĘ MÓWI

Martyna Gliwińska po raz pierwszy pokazała syna!

Podobny do Jarosława Bieniuka?

Sabina Zięba 7 kwietnia 2020 15:50
Martyna Gliwińska, Jarosław Bieniuk
Fot. Kurnikowski/Akpa

W pierwszej połowie marca Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk zostali rodzicami. To trzecie dziecko znanego piłkarza, a pierwsze jego partnerki. Choć jakiś czas temu media donosiły o rozstaniu pary, wiadomo, że sportowiec był obecny przy porodzie. Teraz Gliwińska pokazała w mediach społecznościowych, jak wygląda ich synek. Podobny do rodziców?

Syn Martyny Gliwińskiej i Jarosława Bieniuka

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk mają za sobą bardzo burzliwą relację. Wiadomo, że spotykali się w 2017 roku, lecz później ogłosili swoje rozstanie. Wówczas były partner zmarłej Anny Przybylskiej w wywiadzie dla weman.pl tłumaczył: „Przez jakiś czas spotykałem się z kimś, ale uznałem, że na razie to nie ma sensu. Trudno mi jest nawiązać bliską relację, bo mam trójkę dzieci, pracę i mało czasu na budowanie związku. Oczywiście w perspektywie całego życia nie chciałbym zostać sam w czterech ścianach. Kiedyś dzieci dorosną, pójdą w świat”. Postanowili do siebie wrócić i spróbować jeszcze raz. Nie wyszło. Mimo tego dwa tygodnie temu na świat przyszła ich pierwsza pociecha.

Jarosław Bieniuk był obecny przy porodzie. Tygodnik Na żywo podawał: „To piękny gest z jego strony i Martyna bardzo to docenia. Tym bardziej że ich relacje w ostatnim czasie mocno się ochłodziły, były piłkarz najpierw przestał interesować się jej losem, a jesienią zeszłego roku zerwał z nią kontakty”. Jednak utrzymują, że nadal nie są razem.

We wtorek 7 kwietnia Martyna Gliwińska po raz pierwszy pokazała małego Kazimierza światu. Opublikowała na Instagramie fotografię, na której trzyma go w swoich ramionach. Zdjęcie opatrzyła podpisem: „Teraz ja to ja i On, Kazik. Miłość mojego życia. Nadzieja na dobre dziś i jutro. Dobraliśmy się idealnie”. Pod postem możemy przeczytać mnóstwo komentarzy zachwyconych fanów. Piszą: „Jest piękny, a Pani jest supermamką!” czy „Śliczny bobas, piękny naprawdę gratuluje ślicznego synka”.

Według Was jest podobny do rodziców?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez martyna gliwińska ® (@martyna.gliwinska)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.