Martyna Gliwińska
Fot. Instagram @martynagliwinska
O TYM SIĘ MÓWI

Martyna Gliwińska o samotnym macierzyństwie: „To generalnie ciężka praca na pełen etat”

Co jeszcze zdradziła?

Olga Figaszewska 31 grudnia 2020 06:51
Martyna Gliwińska
Fot. Instagram @martynagliwinska

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk w marcu 2020 roku doczekali się syna. Byli partnerzy rozstali się jeszcze przed narodzinami Kazia. Ich związek nie przetrwał próby czasu. I chociaż był burzliwy, to dziś Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk pozostają w dobrych relacjach. Co pewien czas w mediach społecznościowych fani dopytują projektantkę wnętrz o jej życie prywatne. Ostatnio w Q&A Martyna Gliwińska opowiedziała o samotnym macierzyństwie.

Martyna Gliwińska o samotnym macierzyństwie

Martyna Gliwińska spełnia się w roli mamy. Dziewięć miesięcy temu na świecie pojawił się jej synek, Kazik. Od czasu do czasu projektantka wnętrz zamieszcza wspólne zdjęcia z maleństwem i dzieli się z fanami swoimi doświadczeniami.

Teraz Martyna Gliwińska na InstaStories odpowiadała na pytania fanów. Jedno z nich dotyczyło samotnego macierzyństwa. Projektantka wnętrz zdradziła, że może liczyć na ogromną pomoc ze strony rodziców. 

„Macierzyństwo, czy to w pojedynkę, czy we dwójkę jest generalnie ciężką pracą na pełen etat! Nie wiem, jak to jest z dodatkową osobą, ale myślę, że podstawą jest to, że muszę być podwójnie szybka i bardzo dobrze zorganizowana... Nie obeszłoby się oczywiście bez pomocy moich rodziców, którym z tego miejsca bardzo dziękuję”, napisała.

Nie zabrakło również pytań dotyczących relacji Martyny Gliwińskiej z Jarosławem Bieniukiem.

„Jak zwykle zalewacie mnie pytaniami na temat mojego partnera czy taty Kazika i jego rodziny. Nie chcąc was zostawiać zupełnie bez odpowiedzi napiszę tylko tak... Kazik to moje dziecko i mogę o nim decydować, więc pokazuję wam nas na Instagramie. Natomiast cała reszta jest bardzo prywatna, ponieważ dotyczy innych osób. Nawet jeśli nie mam nic do ukrycia, to odpowiadając takie szczegóły, mieszałabym w to ich, a nie mam do tego prawa ”, odpowiedziała.

Posty publikowane w ostatnich miesiącach przez Martynę Gliwińską i Jarosława Bieniuka wskazują na to, e byli partnerzy nawiązali ze sobą nić porozumienia. A starsze pociechy sportowca są rozkochane w maleństwie. Z kolei tata poświęca Kaziowi wiele czasu. Jarosław Bieniuk dzielił się za pośrednictwem Instagrama uroczymi kadrami z pociechą.

Martyna Gliwińska niedawno opowiedziała o relacji między starszym rodzeństwem a Kaziem.

„Oni są w Kaziku zakochani. Jest taki słodki, a jeszcze mając świadomość, że to jest nasze dziecko, a ich brat, to jest to bardzo rozczulające. Przyjęli go bardzo ciepło. Miałam tremę przed pierwszym spotkaniem Kazia z rodzeństwem. Byłam bardzo ciekawa tego, jak oni zareagują”, wspominała Martyna Gliwińska w rozmowie z JastrząbPost.

Z kolei w rozmowie z Krystyną Pytlakowską dla VIVY! Oliwia Bieniuk mówiła: ,,Gdy Kazio jest w naszym domu, daje nam mnóstwo radości. Małe dziecko ożywia atmosferę. Teraz ma pół roku. Ciekawa jestem jego dorastania". 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.