martyna-gliwinska-pokoj-dziecka-kazika-jak-urzadzila-2020-motywy-indianskie
Fot. Instagram: @martyna.gliwinska
O TYM SIĘ MÓWI

Martyna Gliwińska o kolejnej ciąży i samotnym macierzyństwie!

Jej słowa zaskakują

Sabina Zięba 15 sierpnia 2020 10:00
martyna-gliwinska-pokoj-dziecka-kazika-jak-urzadzila-2020-motywy-indianskie
Fot. Instagram: @martyna.gliwinska

Relacja Martyny Gliwińskiej i Jarosława Bieniuka należy do wyjątkowo burzliwych. Choć para w marcu tego roku przywitała na świecie swojego pierwszego syna, nie wiadomo, czy nadal są razem. Fani co jakiś czas uporczywie dopytują o szczegóły życia projektantki wnętrz w jej mediach społecznościowych. Teraz postanowiła odpowiedzieć na niektóre z nich w zaskakujących słowach. Jak radzi sobie z samotnym macierzyństwem?

Martyna Gliwińska o byciu mamą

Martyna Gliwińska to pierwsza poważna partnerka Jarosława Bieniuka od śmierci Anny Przybylskiej. Gdy już wydawało się, że piłkarz odnalazł u jej boku szczęście, zdążyli się rozstać. Jakiś czas później projektantka wnętrz dowiedziała się, że jest w ciąży, czym sportowiec nie był zachwycony. Wówczas w Na Żywo zdradziła: „Tak, to prawda. Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem. Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem”.

W momencie przyjścia na świat małego Kazika w marcu tego roku, wydawało się, że wypracowali nić porozumienia. Mimo tego nie dodają wspólnych fotografii i nie wyjeżdżają razem na wakacje. Wiele osób zastanawia się, jak naprawdę wygląda ich skomplikowana relacja. Teraz Martyna Gliwińska zdradziła kilka szczegółów.

Kilka dni temu projektantka wnętrz na swoim Instagramie (na którym zgromadziła już około 50 tysięcy fanów) zdecydowała się odpowiedzieć na kilka pytań i zorganizowała na Instastory Q&A. Zdradziła między innymi, jak radzi sobie jako samotna mama i powiedziała: „Mogę Wam tylko odpowiedzieć, że wszystko zależy od nastawienia i od głowy. Jeśli będziecie dobrze nastawione, to wszystkiemu będziecie w stanie sprostać”.

Mimo tego, że doskonale się odnajduje w roli matki, nie chce jednak przechodzić w najbliższym czasie drugiej ciąży. Sama ma brata, lecz nie wychowywali się wspólnie, więc czuła się jak jedynaczka. Dodała: „Chyba nie planuje mieć więcej dzieci póki co”.

Zdradziła także, czy wybiera się na wspólne wakacje z Bieniukiem i jego dziećmi. Okazuje się jednak, że nie chcą razem wyjeżdżać, gdyż krótko skomentowała: „Nie, nie mamy tego w planach”.

Myślicie, że jeszcze stworzą rodzinę?  

Martyna Gliwińska, Kazik Bieniuk, Kazimierz Bieniuk
Fot. Instagram @martynagliwinska

Jarosław Bieniuk, Kazik
Fot. Screen Instagram za Plotek.pl

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.