O TYM SIĘ MÓWI

11-letnia córka Marty Kaczyńskiej rozpętała burzę na Instagramie!

Martyna Dubieniecka jak lwica broniła mamę przed internautami

Konrad Szczęsny 31 lipca 2018 12:57

Z pozoru niewinne zdjęcie na Instagramie Marty Kaczyńskiej wywołało nie lada kontrowersje. Internauci nie szczędzili pod nim gorzkich słów bratanicy Jarosława Kaczyńskiego. W dyskusję niespodziewanie włączyła się starsza córka prawniczki, 11-letnia Martyna Dubieniecka. To, co napisała, wprawiło media w osłupienie!

Hejt na Instagramie Marty Kaczyńskiej pod zdjęciem z obrączkami

Sobotnia uroczystość, która odbyła się w Warszawie, wzbudziła wśród internautów negatywne odczucia. Zarzucali oni niemal jednogłośnie Marcie Kaczyńskiej hipokryzję, ponieważ bratanica prezesa PiS z jednej strony udziela w swoich felietonach licznych porad dotyczących moralności, z drugiej zaś ślub z Piotrem Zielińskim jest trzecim związkiem małżeńskim w jej życiu. 

Internauci nie omieszkali wytknąć tego felietonistce w komentarzach na Instagramie, gdy ta zamieściła zdjęcie ślubnych obrączek na splecionych w romantycznym geście dłoniach. Co ciekawe, w spór włączyła się starsza córka Marty Kaczyńskiej, Martynka i nie szczędziła internautom gorzkich słów!

Martyna Dubieniecka, córka Marty Kaczyńskiej, stanęła w obronie mamy na Instagramie

Gdy jedna z komentujących nazwała nowożeńców „zakłamańcami”, otrzymała ostrą odpowiedź.

„Jacy zakłamani? Niech Pani się zajmie swoim życiem, i jeśli Pani się coś nie podoba, to proszę nie komentować, wyjść i ciao!”, odpisała wyraźnie zdenerwowana Martynka Dubieniecka.

Z kolei gdy inna internautka stwierdziła, że cała uroczystość była żenująca i tylko patrzeć, kiedy państwo młodzi się rozwiodą, córka Marty Kaczyńskiej odpaliła bez ogródek: „Żenujące to jest pani zdjęcie na profilu i pani osobowość”.

Ostro było również, gdy wypowiedział się użytkownik Gracjan.

„A ja nie będę się kajał, podlizywał i gratulował, bo nie ma czego. Powinna się kobieto ze wstydu zapaść pod ziemię, a nie z tym cyrkiem afiszować. Jak można w swoich 'felietonach' ludziom prawić morały, a samej tak niemoralnie żyć?”, zapytał retorycznie.

„Człowieku, zachowaj te informacje dla siebie. Nikt nie chce wysłuchiwać twych mądrości”, zripostowała córka felietonistki.

Podziwiasz Martynę Dubieniecką za hart ducha?  

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.