O NIEJ SIĘ MÓWI

TYLKO U NAS! Marta Żmuda Trzebiatowska wkrótce zostanie mamą! Mamy oświadczenie artystki

Katarzyna Piątkowska 12 maja 2017 13:15
Marta Żmuda–Trzebiatowska
Fot. Marlena Bielińska/Move Picture

Aktorka i jej mąż Kamil Kula spodziewają się pierwszego dziecka. Mamy oficjalne oświadczenie jej managerki:

Tak, to prawda. Marta i Kamil spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Oboje są szczęśliwi. Marta czuje się bardzo dobrze.
Otrzymujemy wiele pytań, ale chciałabym prosić o uszanowanie prywatności i intymności Marty i Kamila. Oboje nigdy nie rozmawiają z mediami o swoim życiu prywatnym i nie chcą zainteresowania mediów tą sferą.
Korzystając z okazji pragnę jednak podziękować w ich imieniu za wszystkie miłe słowa, które są do nich skierowane.

Marta Żmuda Trzebiatowska poznała swojego męża Kamila Kulę w pracy, w teatrze Kwadrat. Dwa lata temu wzięli ślub.

Związek z Adamem Królem

Wcześniej przez wiele lat była w związku z tancerzem Adamem Królem. Nie zdecydowała się wtedy na dziecko, choć starszy od niej Król publicznie deklarował, że chce postarać się o potomstwo.  Aktorka doszła jednak do wniosku, że ten związek nie ma sensu, musi trochę pobyć sama i o żadnych dzieciach nie ma mowy.

Zobacz też: Marta Żmuda Trzebiatowska stara się o dziecko. „Zawsze marzyłam o domu i rodzinie”

Szczęśliwa mężatka

Najwidoczniej, gdy poznała Kulę zmieniła zdanie. Zakochali się w sobie i szybko stanęli na ślubnym kobiercu. Na tyle szybko, że spekulowano, czy aby na pewno aktorka nie jest w ciąży.  Marta Żmuda–Trzebiatowska nie komentowała tego co się dzieje w jej prywatnym życiu. Teraz też wygadał się ktoś ze znajomych aktorskiej pary. Jak twierdzi na łamach "Faktu" Marta i Kamil starali się o dziecko od dawna. W końcu się udało i 31-letnia aktorka jest już w czwartym miesiącu ciąży. Czuje się świetnie i nie zamierza rezygnować z pracy, jednak od jakiegoś czasu nie przyjmuje nowych propozycji.

Gratulujemy!

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Blanka Lipińska  o swojej misji, seksualnych preferencjach i związku, Andrzej Chyra o ojcostwie po 50-tce i Roksana Węgiel o zwycięstwie w Eurowizji Junior i cenie sławy.