Marta Żmuda–Trzebiatowska
Fot. Marlena Bielińska/Move Picture
O NIEJ SIĘ MÓWI

TYLKO U NAS! Marta Żmuda Trzebiatowska wkrótce zostanie mamą! Mamy oświadczenie artystki

Katarzyna Piątkowska 12 maja 2017 13:15
Marta Żmuda–Trzebiatowska
Fot. Marlena Bielińska/Move Picture

Aktorka i jej mąż Kamil Kula spodziewają się pierwszego dziecka. Mamy oficjalne oświadczenie jej managerki:

Tak, to prawda. Marta i Kamil spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Oboje są szczęśliwi. Marta czuje się bardzo dobrze.
Otrzymujemy wiele pytań, ale chciałabym prosić o uszanowanie prywatności i intymności Marty i Kamila. Oboje nigdy nie rozmawiają z mediami o swoim życiu prywatnym i nie chcą zainteresowania mediów tą sferą.
Korzystając z okazji pragnę jednak podziękować w ich imieniu za wszystkie miłe słowa, które są do nich skierowane.

Marta Żmuda Trzebiatowska poznała swojego męża Kamila Kulę w pracy, w teatrze Kwadrat. Dwa lata temu wzięli ślub.

Związek z Adamem Królem

Wcześniej przez wiele lat była w związku z tancerzem Adamem Królem. Nie zdecydowała się wtedy na dziecko, choć starszy od niej Król publicznie deklarował, że chce postarać się o potomstwo.  Aktorka doszła jednak do wniosku, że ten związek nie ma sensu, musi trochę pobyć sama i o żadnych dzieciach nie ma mowy.

Zobacz też: Marta Żmuda Trzebiatowska stara się o dziecko. „Zawsze marzyłam o domu i rodzinie”

Szczęśliwa mężatka

Najwidoczniej, gdy poznała Kulę zmieniła zdanie. Zakochali się w sobie i szybko stanęli na ślubnym kobiercu. Na tyle szybko, że spekulowano, czy aby na pewno aktorka nie jest w ciąży.  Marta Żmuda–Trzebiatowska nie komentowała tego co się dzieje w jej prywatnym życiu. Teraz też wygadał się ktoś ze znajomych aktorskiej pary. Jak twierdzi na łamach "Faktu" Marta i Kamil starali się o dziecko od dawna. W końcu się udało i 31-letnia aktorka jest już w czwartym miesiącu ciąży. Czuje się świetnie i nie zamierza rezygnować z pracy, jednak od jakiegoś czasu nie przyjmuje nowych propozycji.

Gratulujemy!

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.