Marta Żmuda Trzebiatowska, Viva! 23/2015
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Marta Żmuda Trzebiatowska pokazała się po raz pierwszy w ciąży

Aktorka wygląda zachwycająco!

Sabina Zięba 4 lutego 2020 09:30
Marta Żmuda Trzebiatowska, Viva! 23/2015
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Informacja, że Marta Żmuda Trzebiatowska jest w ciąży, długo nie wyszła na jaw. Dopiero w grudniu poinformował o tym Mateusz Hładki w programie Dzień Dobry TVN, a kilka dni później szczęśliwą wiadomość potwierdziła przyszła mama. Teraz po raz pierwszy pokazała się na czerwonym dywanie w ciąży! Jak wyglądała?

Marta Żmuda Trzebiatowska na Telekamerach 2020

Aktorka tworzy związek z Kamilem Kulą od 2014 roku, a trzy lata później roku urodziło im się pierwsze dziecko, syn Bruno. Wówczas w wywiadzie dla VIVY! zdradziła nam, że macierzyństwo ją bezpowrotnie odmieniło. Mówiła: „Porażki czy sukcesy - to już nie zaprząta mojej głowy, nie zajmuje pierwszego miejsca. Co ma być, to będzie, zawodowo oczywiście. Praca jest ważna, kocham ją, bez niej nie byłabym również spełnioną mamą, ale dzisiaj mam w sobie totalny spokój. A po pracy wracam do domu, w którym czekają na mnie błękitne oczka, uśmiech na twarzy małego chłopca i powitanie: mamusia. Nie ma nic piękniejszego! Dlatego łatwiej mi odpuszczać, przestałam się bać, że coś mi w życiu ucieknie, że coś przegapię”.

Nic dziwnego, że szczęśliwa para zdecydowała się na drugie dziecko. Fani uszanowali fakt, że aktorka chce ten piękny czas zachować dla siebie i na swoim koncie na Instagramie dodaje zdjęcia przedstawiające twarz, a nie figurę. Teraz po raz pierwszy można ją było zobaczyć w pełnej okazałości!

W poniedziałkowy wieczór 3 lutego, Marta Żmuda Trzebiatowska pojawiła się na gali rozdania Telekamer. Artystka postawiła na długą sukienkę z bufiastymi rękawami projektu Bohoboco. W podkreślającej brzuszek kreacji wyglądała naprawdę zachwycająco!

Widać, że ciąża jej służy. Nie uważacie?  

Marta Żmuda Trzebiatowska na gali Telekamery 2020

Marta Żmuda Trzebiatowska, Telekamery 2020
Fot. AKPA

Marta Żmuda Trzebiatowska, Telekamery 2020
Fot. VIPHOTO/East News

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.