Marta Żmuda Trzebiatowska, Viva! 23/2015
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Marta Żmuda Trzebiatowska pokazała się po raz pierwszy w ciąży

Aktorka wygląda zachwycająco!

Sabina Zięba 4 lutego 2020 09:30
Marta Żmuda Trzebiatowska, Viva! 23/2015
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Informacja, że Marta Żmuda Trzebiatowska jest w ciąży, długo nie wyszła na jaw. Dopiero w grudniu poinformował o tym Mateusz Hładki w programie Dzień Dobry TVN, a kilka dni później szczęśliwą wiadomość potwierdziła przyszła mama. Teraz po raz pierwszy pokazała się na czerwonym dywanie w ciąży! Jak wyglądała?

Marta Żmuda Trzebiatowska na Telekamerach 2020

Aktorka tworzy związek z Kamilem Kulą od 2014 roku, a trzy lata później roku urodziło im się pierwsze dziecko, syn Bruno. Wówczas w wywiadzie dla VIVY! zdradziła nam, że macierzyństwo ją bezpowrotnie odmieniło. Mówiła: „Porażki czy sukcesy - to już nie zaprząta mojej głowy, nie zajmuje pierwszego miejsca. Co ma być, to będzie, zawodowo oczywiście. Praca jest ważna, kocham ją, bez niej nie byłabym również spełnioną mamą, ale dzisiaj mam w sobie totalny spokój. A po pracy wracam do domu, w którym czekają na mnie błękitne oczka, uśmiech na twarzy małego chłopca i powitanie: mamusia. Nie ma nic piękniejszego! Dlatego łatwiej mi odpuszczać, przestałam się bać, że coś mi w życiu ucieknie, że coś przegapię”.

Nic dziwnego, że szczęśliwa para zdecydowała się na drugie dziecko. Fani uszanowali fakt, że aktorka chce ten piękny czas zachować dla siebie i na swoim koncie na Instagramie dodaje zdjęcia przedstawiające twarz, a nie figurę. Teraz po raz pierwszy można ją było zobaczyć w pełnej okazałości!

W poniedziałkowy wieczór 3 lutego, Marta Żmuda Trzebiatowska pojawiła się na gali rozdania Telekamer. Artystka postawiła na długą sukienkę z bufiastymi rękawami projektu Bohoboco. W podkreślającej brzuszek kreacji wyglądała naprawdę zachwycająco!

Widać, że ciąża jej służy. Nie uważacie?  

Marta Żmuda Trzebiatowska na gali Telekamery 2020

Marta Żmuda Trzebiatowska, Telekamery 2020
Fot. AKPA

Marta Żmuda Trzebiatowska, Telekamery 2020
Fot. VIPHOTO/East News

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.