Marta Warchoł, dziennikarka TVN24 zrobiła coming out
Fot. Marta Warchoł Instagram/@marta.warhol
O TYM SIĘ MÓWI

Marta Warchoł, czyli dziennikarka TVN24 zaręczyła się ze swoją partnerką!

„7 lat i 364 dni byłam jej dziewczyną, od teraz jestem jej narzeczoną”

Karol Sowa 24 czerwca 2022 07:56
Marta Warchoł, dziennikarka TVN24 zrobiła coming out
Fot. Marta Warchoł Instagram/@marta.warhol

Marta Warchoł jest dziennikarką w TVN24. W tamtym roku, gdy obchodziła swoje urodziny, dodała zdjęcie ze swoją koleżanką z pracy - Iwoną Widomską. Na fotografii mogliśmy zobaczyć, jak obie kobiety wymieniają między sobą czułości. Natomiast wczoraj poinformowały w social-mediach o swoich zaręczynach.

Marta Warchoł i Iwona Widomska zaręczyły się!

Marta Warchoł wraz ze swoją ukochaną nie kryją swojej miłości. W tamtym roku informowaliśmy, że dziennikarka dokonała coming outu. „Pride month for sure, but it’s my birthday #loveislove", napisała wtedy na swoim Instagramie. Wczoraj również dodała zaskakujący wpis: „7 lat i 364 dni byłam jej dziewczyną, od teraz jestem jej narzeczoną. To było magiczne popołudnie. P.S. Czekamy na zmianę prawa", napisała na swoim Instagramie. W komentarzach pojawiło się wiele ciepłych słów. Nie zabrakło również gratulacji od koleżanek i kolegów z pracy. Katarzyna Kolenda-Zaleska napisała: „Gratulacje”, „Cudownie”, dodała Marta Kuligowska. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Martyna Wojciechowska opublikowała wzruszające nagranie z 87-letnim tatą! 

Fot. IG @marta.warhol

Warto przypomnieć, że kiedy dziennikarka dokonała coming outu, opublikowała podziękowania do osób, które napisały jej miłe słowa. „To, co zostało nazwane w przestrzeni publicznej» coming outem «, dla nas jest na szczęście, po prostu, codziennością — bo od lat mamy wsparcie rodziny, przyjaciół i znajomych z pracy", mówiła Marta Warchoł. Nie ukrywała zaskoczenia, kiedy dowiedziała się, że ta informacja spowodowała duże zainteresowanie: „Do teraz nie potrafimy zrozumieć, co się stało, że zdjęcie dotarło do każdego zakątka internetu. Nie planowałyśmy tego, ale skoro już tak się wydarzyło, to mamy nadzieję, że przyniesie to coś dobrego i doda sił tym, którzy ich potrzebują. Wierzę, że się uda #loveislove", podsumowała.  

Marcie Warchoł oraz jej narzeczonej – Iwonie Widomskiej życzymy dużo szczęścia i miłości! Gratulacje! 

CZYTAJ TEŻ: Wywrócił jej świat do góry nogami, trwał przy niej samego końca. Tak kochali się Małgorzata Braunek i Andrzej Krajewski

Marta Warchoł, dziennikarka TVN24 zrobiła coming out
Fot. Marta Warchoł Instagram/@marta.warhol

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.