Marta Manowska, VIVA!
Fot. Adam Pluciński/MOVE PICTURE
O TYM SIĘ MÓWI

Marta Manowska jest zakochana! „Okazało się, że są na ziemi normalni mężczyźni”

Co zdradziła na temat życia prywatnego?

Olga Figaszewska 8 marca 2019 16:01
Marta Manowska, VIVA!
Fot. Adam Pluciński/MOVE PICTURE

Marta Manowska  długo szukała miłości, chciała stworzyć szczery, prawdziwy związek i... w końcu się udało! W życiu prowadzącej Rolnik szuka żony i Sanatorium miłości pojawiła się osoba, przy której czuje się szczęśliwa! Co zdradziła na temat życia prywatnego?

Marta Manowska o mężczyznach

Dotychczas to ona pomagała swoim bohaterom odnaleźć miłość życia. Sama nie komentowała swojego życia prywatnego i długo skrywała przed światem fakt, że jest zakochana. Ale nadszedł moment, w którym może mówić o tym szczerze. Marta Manowska nie zaprzecza, że w jej życiu pojawiła się wyjątkowa osoba, przy której czuje się czuje się bezpiecznie i może liczyć na wsparcie.

„Okazało się, że są na ziemi normalni mężczyźni. Trochę zawile, ale myślę, że jest to do odczytania”, zdradziła z uśmiechem.

„Wszyscy mamy za sobą jakieś porywy serca, ale w pewnym wieku dochodzi się do przeświadczenia, że ta normalność w tym świecie wcale nie jest taka oczywista i czasami jest jej trochę mało. Serce w różnym wieku w różnych kierunkach się rwie, ale dochodzi się do momentu, kiedy pragnie się kogoś normalnego u boku, kto będzie obecny w życiu, z kim można dzielić radości i smutki pod kołdrą, ale też biegać po lesie i skakać z radości”, mówiła w rozmowie z Pomponik.pl.

Marta Manowska jest zakochana

Z kolei niedawno w wywiadzie dla Jastrząbpost wyznała: „Jestem szczęśliwa. Chyba szczęśliwie zakochana. Myślę, że to ten jedyny. Czy jest to osoba  z branży… zostawię to dla siebie. I tak mówię więcej niż do tej pory mówiłam”.

Przyznała otwarcie, że jest osobą, która wiąże się na całe życie.  „Jak miłość to przyjaźń. Jak miłość, to taka osoba, która żyje podobnym życiem i zrozumie to, że jesteśmy cały czas w trasie i bierzemy dzieciaki pod pachę i wsiadamy do kampera i jedziemy przed siebie. Ta miłość sama mnie znalazła”, dodała.

Cieszymy się szczęściem dziennikarki! I serdecznie gratulujemy!   

Marta Manowska, Viva! wrzesień 2015
Fot. Adam Pluciński/MOVE PICTURE

Marta Manowska, Viva! wrzesień 2015
Fot. Adam Pluciński/MOVE PICTURE

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…