Weronika Kostyra 8 lipca 2017 14:45
1/8
MaRina Łuczenko-Szczęsna
Copyright @Instagram
1/8

 

Po powrocie z długich wakacji, MaRina i Wojciech Szczęśni są wypoczęci i gotowi do nowych wyzwań. Para była niedawno na Santorini i Mykonos, a później korzystała z uroków Hawajów. Wypoczywali tam razem z Sarą i Arturem Borucami. We wcześniejszą podróż na Mykonos wyjechali Grzegorzem Krychowiakiem i jego partnerką, Celią Jaunat. Za całą podróż mogli wydać nawet 100 tysięcy złotych, ale dla zarabiającego 3 miliony euro, nie wydaje się to duży wydatek.

 

Teraz wokalistka już wróciła do studia nagrań, gdzie przygotowuje nowy materiał. Nie wydaje ona nowych piosenek zbyt często, ale zapewnia, że nie porzuciła kariery wokalnej, czego dowodem są nowe zdjęcia ze studia opublikowane przez nią na Instagramie.

 

Nowa piosenka MaRiny

Od dawna wiadomo także, że jej mąż Wojciech Szczęsny, jest bardzo dumny z kariery żony i zawsze zachęca ją do pracy i wspiera w niej. Nie wiedzieliśmy jednak do tej pory, że pomaga jej nawet w… pisaniu tekstów do piosenek! Słowa singla, który MaRina nagrywa obecnie, został napisany właśnie przez niego!

 

“Your game is to hate, it’s out of date | And I will beat it with my love, beat it with my love” (“Twoja gra to nienawiść, ale to niemodne / Ja pokonam to moją miłością, pokonam moją miłością”)

 

 

Nikt chyba nie wiedział, że poza byciem znakomitym piłkarze, Wojciech Szczęsny jest tak utalentowany. Czekacie na tę piosenkę?

 

Zobacz także: MaRina świętowała kolejny sukces! Fani nie szczędzą jej słów uznania

5/8
MaRina Łuczenko-Szczęsna
Copyright @Instagram
5/8
7/8
MaRina Łuczenko-Szczęsna
Copyright @Instagram
7/8

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.