MaRina Łuczenko-Szczęsna, Liam Szczęsny
Fot. Instagram @marina_official
Z ŻYCIA GWIAZD

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała twarz synka. To już duży chłopiec!

Liam ma ponad dziewięć miesięcy!

Weronika Kostyra 5 kwietnia 2019 20:51
MaRina Łuczenko-Szczęsna, Liam Szczęsny
Fot. Instagram @marina_official

Syn Mariny i Wojciecha Szczęsnych rośnie jak na drożdżach! Liam ma już ponad 9 miesięcy i jest już naprawdę dużym chłopcem. Rodzice bardzo dbają prywatność rodziny i nie pokazuje twarzy dziecka, jednak tym razem dumna mama zrobiła wyjątek i podzieliła się najnowszym zdjęciem syna. Zobacz, jak wygląda Liam Szczęsny!

Jak wygląda syn Mariny i Wojciecha Szczęsnych?

Pierwszy syn pary przyszedł na świat pod koniec czerwca ubiegłego roku. Od tamtej ich życie zmieniło się o 180 stopni, a ukochany Liam został oczkiem w głowie rodziców. Oboje poświęcają mu każdą możliwą chwilę. Od czasu do czasu pokazują fanom urocze rodzinne zdjęcia. Tym razem dokładnie widać jednak, jak wygląda chłopiec. To pierwsze takie zdjęcie! Fani są zachwyceni i komplementują urocze zdjęcie mamy i synka.

Uwagę zwraca też spokojny uśmiech i naturalny wygląd Mariny Łuczenko-Szczęsnej. Szczęśliwa mama aż promienieje. Swoje zdjęcie podpisała: „Swojski bałagan w domu?”. Wszystko przez zabawki, które synek porozrzucał wokół siebie na podłodze.

Nowe zdjęcie Liama to okazja, by zobaczyć, do którego z rodziców jest podobny. Jak Wam się wydaje? 

Marina Łuczenko-Szczęsna bez makijażu
Fot. Instagram

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?