Marianna Schreiber, Top model
Fot. Instagram Marianny Schreiber
O TYM SIĘ MÓWI

Marianna Schreiber u Kuby Wojewódzkiego: "Jestem współczesną niewolnicą"

Żona polityka PiS opowiedziała o trudach swojego małżeństwa

Dorota Falkowska 13 października 2021 09:06
Marianna Schreiber, Top model
Fot. Instagram Marianny Schreiber

Po tym jak Marianna Schreiber, żona polityka PiS, Łukasza Schreibera, pojawiła się w najnowszej edycji "Top Model", podkreślając przy tym, że jej mąż nic o tym nie wie, zrobiło się o niej głośno. Mimo że żona ministra odpadła z programu TVN już jakiś czas temu, jej obecność w mediach za każdym razem wywołuje spore poruszenie. Tym razem Marianna Schreiber gościła w programie Kuby Wojewódzkiego, gdzie opowiedziała o trudach swojego małżeństwa. 

Marianna Schreiber u Kuby Wojewódzkiego 

Do najnowszego odcinka programu "Kuba Wojewódzki" gospodarz zaprosił Czesława Mozila i Mariannę Schreiber. Rozmowy z gośćmi dotyczyły głównie tematu ich małżeństw. 

"Chciałabym, żeby ludzie zobaczyli, że to wszystko nie jest takie kolorowe" - powiedziała Wojewódzkiemu Marianna. "Ludzie myślą, że to jest bardzo wygodne życie, bardzo wygodne miejsce, w którym wszystko się należy i wszystko się ma, nic nie trzeba robić i z niczym się zmagać. Ja bym chciała pokazać, że to zupełnie przeczy temu, co jest naprawdę". 

Wojewódzki dopytał w tym miejscu Mariannę, co dokładnie ma na myśli i jak jest naprawdę. Żona ministra wyjaśniła, że chodzi jej o pewne naciski społeczne. W swojej kolejnej wypowiedzi odparła zarzuty, że wyszła za męża dla kariery czy pieniędzy. "Nie mówię za wszystkie żony polityków. Jestem w bardzo trudnym miejscu. Ja poznałam męża, kiedy prowadził antykwariat. Ludzie myślą, że poleciałam za pieniędzmi i pozycją. A ja poleciałam za oczami, w których widziałam miłość" - dodała.

"Czy twój mąż wie, że tutaj jesteś?" - zapytał dziennikarz. "Gdzie nie idę, to o to pytają. Ale mąż wie" - odpowiedziała Schreiber.

Wojewódzki nawiązał także słów do Michała Piróga, który określił Schreiber mianem "współczesnej niewolnicy". "Jestem współczesną niewolnicą, ja się z tym zgadzam" – stwierdziła żona polityka PiS. 

Czytaj także: Żona obecnego ministra wzięła udział w Top model. Zrobiła to w tajemnicy przed nim

Marianna Schreiber o rozwodzie

Żona Łukasza Schreibera podkreśliła także, że abstrahując od polityki, uważa męża za bardzo dobrego człowieka. "Jak coś robi dla ludzi, to robi to na 100 procent", dodała. Wojewódzki zadał w tym miejscu ironiczne pytanie o to, czy głosowanie przeciwko aborcji jest jednym z przejawów bycia dobrym człowiekiem. "Marianna, jak jesteś dobrym człowiekiem, to nie jesteś nim na pół etatu, w parlamencie, na radzie ministrów, tylko jesteś dobrym człowiekiem", skwitował. 

Gospodarz programu zapytał również o to, czy Marianna Schreiber zamierza się rozwieść. Na to pytanie odpowiedziała po krótkiej pauzie. "Zamiaru takiego nie mam i czekam cierpliwie, aż mój mąż wykaże się stuprocentową miłością, która pozwoliłaby mu zaakceptować mnie na sto procent"– wyznała aspirująca modelka.  

Czytaj także: Odeszła od córki i partnera, popadła w alkoholizm... Jaką matką była Agnieszka Osiecka?

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.