Maria Dejmek
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Maria Dejmek została mamą! Znamy płeć i imię dziecka

„Poznajemy się, uczymy się siebie, tulimy, całujemy”, napisała aktorka „Barw szczęścia”

Olga Figaszewska 27 listopada 2019 20:35
Maria Dejmek
Fot. Instagram

Aktorka Barw szczęścia została mamą! Maria Dejmek powitała na świecie synka! Jakie imię otrzymał?

Maria Dejmek została mamą!

Maria Dejmek została mamą! Aktorka Barw szczęścia nie ukrywa swojej radości. Podzieliła się z fanami szczęśliwą wiadomością na Instagramie. W końcu ma swoich ramionach wyczekane dziecko. Na świat przyszedł jej synek - Gucio

,,Nasz Gucio jest juz z nami!!! Jest magicznie!!! Poznajemy się, uczymy się siebie, tulimy, całujemy!!! Co najważniejsze czujemy się bezpieczni i zaopiekowani, mamy ogromne wsparcie. Zawdzięczamy to wspaniałemu personelowi Szpitala im. Św. Rodziny w Warszawie. (...) Takich ludzi pełnych uśmiechu, empatii, chęci i gotowości do pomocy ze świecą szukać!!! Dziękujemy!!! Nie wyobrażamy sobie by Gucio przyszedl na swiat w innym miejscu i przy innych ludziach", napisała aktorka. 

Serdecznie gratulujemy! 

Maria Dejmek spełniła marzenie o macierzyństwie 

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że gwiazda rok temu poroniła. Postanowiła podzielić się swoją poruszającą historią za pośrednictwem mediów społecznościowych, by wesprzeć kobiety, które również przeszły przez tę niewyobrażalną tragedię. 

„Długo zastanawiałam się czy napisać ten post... Wiem, że takich kobiet jak ja jest wiele i trzeba o tym mówić... Mija rok odkąd poroniłam pierwszą ciąże. Nie wiem co było gorsze... ból fizyczny czy ból psychiczny. Jeszcze granie w serialu z cudowną małą dziewczynką... to było piekło... Mam wspaniałego partnera, który bardzo mnie wspierał, ale gdy wychodził do pracy, z moim cierpieniem zostawałam sama. Czułam, że nie jestem wartościową kobietą, że „nie dałam rady”. Było ze mną naprawdę źle... Pomógł mi psycholog, mój Miłosz i czas…”, napisała wtedy na Instagramie. 

Maria Dejmek doskonale zna ból kobiet, które utraciły ciążę. „Kochane kobietki, pamiętajcie, że nie jesteście same... Nie wstydźcie się prosić o wsparcie psychologiczne, rozmawiajcie z partnerem, innymi kobietami, dajcie sobie czas, a dzidziuś do Was „przyjdzie””, zaapelowała na Instagramie.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.