Katarzyna Skrzynecka z Marcinem Łopuckim i córką
Fot. Piotr Porębsky/Metaluna
O TYM SIĘ MÓWI

Marcin Łopucki pokazał naprawdę urocze zdjęcie ze swoją córką!

Jak wygląda teraz dziecko Katarzyny Skrzyneckiej?

Sabina Zięba 5 sierpnia 2019 09:05
Katarzyna Skrzynecka z Marcinem Łopuckim i córką
Fot. Piotr Porębsky/Metaluna

Katarzyna Skrzynecka oraz Marcin Łopucki już od dziesięciu lat tworzą udany związek. Wspólnie wychowują córkę Alikię i widać, że rodzina zawsze jest dla nich na pierwszym miejscu. Swoim szczęściem często dzielą się z fanami na Instagramie, czym ujmują ich serca. Ostatnie zdjęcie kulturysty jest jednak szczególnie urocze...

Marcin Łopucki pokazał córkę

Para często publikuje swoje fotografie w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się szczególnymi chwilami z prywatnego życia. Ciężko w to uwierzyć, ale ukochana córka gwiazd, Alikia Ilia, skończyła już 8 lat. Z tego powodu Marcin Łopucki pokazał, jak przez ten czas ich pociecha zdążyła się zmienić.

Mąż Katarzyny przypomniał zdjęcie z 2012 roku z sesji do VIVY!, a także aktualne ujęcie. Podpisał: „Czas leci nieubłaganie! Starajcie się , aby nic nas nie ominęło. Miejmy oczy szeroko otwarte. I ja zaczynam siwieć. Podwyżki prądu, żywności, napięta sytuacja polityczna na wschodzie, Korea ćwiczy sobie z rakietami, biskupi w Polsce indoktrynują, celebryci są okropni ,lasy wycinają! Dzik jest dziki, dzik jest zły, dzik ma bardzo ostre kły, Kto spotyka w lesie dzika...? I tylko 500+nam zostało!!! Dużo miłości wszystkim życzę”.

Fani są zachwyceni urodą dziewczynki i w komentarzach twierdzą: „Macie tak śliczną córeczkę i podobna jest do Was obojga” czy „Czarujące, brawo za naturalność, to jest w cenie w otaczającym nas sztucznym świecie. Fajny duet tata - córka, miło się patrzy”.

Również tak uważacie?  

Marcin Łopucki z córką w sesji do VIVY! w 2012 roku

Katarzyna Skrzynecka z Marcinem Łopuckim i córką
Fot. Piotr Porębsky/Metaluna

Marcin Łopucki z Alikią obecnie

Marcin Łopucki, Alikia Ilia
Fot. Instagram

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.