Katarzyna Skrzynecka z Marcinem Łopuckim i córką
Fot. Piotr Porębsky/Metaluna
O TYM SIĘ MÓWI

Marcin Łopucki pokazał naprawdę urocze zdjęcie ze swoją córką!

Jak wygląda teraz dziecko Katarzyny Skrzyneckiej?

Sabina Zięba 5 sierpnia 2019 09:05
Katarzyna Skrzynecka z Marcinem Łopuckim i córką
Fot. Piotr Porębsky/Metaluna

Katarzyna Skrzynecka oraz Marcin Łopucki już od dziesięciu lat tworzą udany związek. Wspólnie wychowują córkę Alikię i widać, że rodzina zawsze jest dla nich na pierwszym miejscu. Swoim szczęściem często dzielą się z fanami na Instagramie, czym ujmują ich serca. Ostatnie zdjęcie kulturysty jest jednak szczególnie urocze...

Marcin Łopucki pokazał córkę

Para często publikuje swoje fotografie w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się szczególnymi chwilami z prywatnego życia. Ciężko w to uwierzyć, ale ukochana córka gwiazd, Alikia Ilia, skończyła już 8 lat. Z tego powodu Marcin Łopucki pokazał, jak przez ten czas ich pociecha zdążyła się zmienić.

Mąż Katarzyny przypomniał zdjęcie z 2012 roku z sesji do VIVY!, a także aktualne ujęcie. Podpisał: „Czas leci nieubłaganie! Starajcie się , aby nic nas nie ominęło. Miejmy oczy szeroko otwarte. I ja zaczynam siwieć. Podwyżki prądu, żywności, napięta sytuacja polityczna na wschodzie, Korea ćwiczy sobie z rakietami, biskupi w Polsce indoktrynują, celebryci są okropni ,lasy wycinają! Dzik jest dziki, dzik jest zły, dzik ma bardzo ostre kły, Kto spotyka w lesie dzika...? I tylko 500+nam zostało!!! Dużo miłości wszystkim życzę”.

Fani są zachwyceni urodą dziewczynki i w komentarzach twierdzą: „Macie tak śliczną córeczkę i podobna jest do Was obojga” czy „Czarujące, brawo za naturalność, to jest w cenie w otaczającym nas sztucznym świecie. Fajny duet tata - córka, miło się patrzy”.

Również tak uważacie?  

Marcin Łopucki z córką w sesji do VIVY! w 2012 roku

Katarzyna Skrzynecka z Marcinem Łopuckim i córką
Fot. Piotr Porębsky/Metaluna

Marcin Łopucki z Alikią obecnie

Marcin Łopucki, Alikia Ilia
Fot. Instagram

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…