Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo
O TYM SIĘ MÓWI

Bliska osoba odradzała Agnieszce Woźniak-Starak związkiem z Piotrem...

Dlaczego? Miała ku temu powody...

Redakcja VIVA! 16 sierpnia 2020 19:51
Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo

Tragiczne wydarzenia na jeziorze Kisajno odcisnęły trwały ślad w życiu Agnieszki Woźniak-Starak. Rok temu straciła ukochanego męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Jak wielokrotnie mawiała, mąż był duszą towarzystwa i nie dało się przy nim nudzić. Historia ich miłości jest naprawdę wyjątkowa, ale niewielu wie, że mama Agnieszki Woźniak-Starak dość sceptycznie podchodziła do jej relacji z Piotrem…

Mama Agnieszki Woźniak-Starak ostrzegała ją przed Piotrem. Dlaczego?

Historia miłości Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Woźniaka-Staraka była przykładem dla wielu zakochanych par. Rzadko opowiadali o życiu prywatnym, nie uczestniczyli w wielkich skandalach i choć nie szukali miłości, szybko stworzyli udany związek. Często podkreślali, że żyją na własnych zasadach. Co ciekawe poznali się na jednej z imprez: „Pamiętam, jak pierwszy raz go tutaj w tym domu (w Konstancinie) zobaczyłam. Przyjechaliśmy ze znajomymi, choć nie miałam na to ochoty. To była niedziela, wolny dzień i wtedy myślałam, że nie mam ochoty poznawać żadnego Staraka. Pamiętam, jak wyglądał, ale przede wszystkim uderzyło mnie to, że poznałam bardzo ciepłego mężczyznę. I potem z kolei nie miałam ochoty stąd wyjść, bo dobrze się czułam w jego towarzystwie. Taką roztaczał aurę wokół siebie i było mi tak dobrze”, opowiadała w wywiadzie dla magazynu VIVA!.

Nie od razu zaczęli się spotykać, ale los tak często krzyżował ich drogi, że nie mieli wątpliwości, że coś ejst na rzeczy: „Minął rok albo i więcej od chwili, zanim zaczęliśmy się spotykać, a potem ciągle wpadałam na niego gdzieś na ulicy i w różnych dziwnych okolicznościach. (…) On ciągle mówił "czytaj znaki". To, że tak na siebie ciągle wpadamy, to jest znak”, mówiła w magazynie VIVA!.

Nie wszyscy wiedzą, że mama Agnieszki Woźniak-Starak nieco sceptycznie podchodziła do jej związku z producentem filmowym. Okazuje się, że martwił ją jego hulaszczy tryb życia. „Moja mama od początku powiedziała: Dziecko, uważaj, to jest playboy, milioner, ugania się za celebrytkami”, zdradziła w wywiadzie dla  magazynu Pani. Szybko okazało się, że obawy o córkę okazały się bezpodstawne. Agnieszka i Piotr Woźniakowie-Starakowie stworzyli piękną parę i udany związek.  27 sierpnia 2016 roku wzięli ślub w Wenecji. Bajkowa uroczystość odbyła się w pałacu Ca'Vendramin Calergi przy słynnym Canal Grande. W tym szczególnym dniu młodej parze towarzyszyła rodzina i najbliżsi przyjaciele. W tym roku obchodziliby czwartą rocznicę ślubu... 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Piotr i Agnieszka Woźniak-Starak jedną z najbardziej stylowych par show-biznesu
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.