Maja Hyży nowa fryzura
Fot. Instagram@majahyzy
Z ŻYCIA GWIAZD

Maja Hyży zaprezentowała swój ciążowy brzuszek: „To spełnienie moich marzeń”

Wygląda zachwycająco!

Gabriela Czernecka 22 kwietnia 2020 10:21
Maja Hyży nowa fryzura
Fot. Instagram@majahyzy

Maja Hyży jest w ciąży. Wokalistka spodziewa się dziecka i właśnie podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym prezentuje swoje ciążowe krągłości. Nie ma wątpliwości, że gwiazda promienieje! 

Maja Hyży w ciąży - zdjęcie na Instagramie

Informacja, że Maja Hyży jest w ciąży, wzbudziła spore zainteresowanie w sieci. Dotąd mało jednak mówiło się o obecnym partnerze wokalistki. Na Instagramie gwiazdy nie brakuje jednak ich wspólnych zdjęć. Mimo to Maja Hyży stara się nie pokazywać jego twarzy, dzięki czemu mężczyzna może zachować prywatność i wieść normalne życie. Nie ma jednak wątpliwości, że darzą się ogromnym uczuciem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Maja Hyży (@majahyzy)

W rozmowie z Plejadą Maja Hyży dopowiedziała, jak czuje się w błogosławionym stanie: „Czuję się przecudownie, powiedziałabym. W ogóle nie odczuwam, że mam jakieś dolegliwości ciążowe tak, jak niektóre mamuśki mają. Będę bardzo miło tę ciążę wspominać. W pierwszej ciąży stresowałam się znacznie bardziej. Wtedy nie byłam doświadczoną mamą, więc nie wiedziałam, czego się spodziewać, a tutaj jednak już wiem. Poza tym moje dzieci nie pozwalają, żebym odleciała jakimiś złymi myślami, bo dużo obowiązków w dalszym ciągu spoczywa na mnie. Życie toczy się dalej, brzuszek rośnie, dzidzia kopie, daje o sobie znać, ale nie zwalniam tempa”, zdradziła. 

Maja Hyży jest już mamą bliźniaków, którzy są owocami z jej poprzedniego związku. W rozmowie z dwutygodnikiem Gala Maja Hyży ujawniła, że spodziewa się dziecka! Gwiazda wyznała, że choć jest mamą bliźniaków, wciąż czuła poczuła potrzebę powiększenia rodziny. Z tą myślą nosiła się już od dłuższego czasu: „Od początku czułam, że moje zasoby macierzyństwa są znacznie większe i czułam potrzebę posiadania jeszcze jednego dziecka”, powiedziała Maja Hyży. 

Teraz na swoim Instagramie Maja Hyży pokazała sporych rozmiarów ciążowy brzuszek. „Dziś jest ten dzień kiedy chcę podzielić się z Wami nowiną 😁 SPODZIEWAMY SIĘ MALUSZKA🤰 Spełnienie moich marzeń, dopełnienie mojej kobiecości i macierzyństwa. Ta mała istota we mnie to dar od Aniołów - jestem najszczęśliwszą Kobietą na świecie”, podpisała zdjęcie. W Dzień Dobry TVN wyjawiono, że Maja Hyży jest w siódmym miesiącu ciąży. Serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia!  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.