Magda Wójcik
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Magda i Oleh z Big Brothera nadal są razem? Nowe zdjęcie pary pokazało prawdę...

Co tak naprawdę łączy uczestników reality-show?

Weronika Kostyra 23 lipca 2019 19:57
Magda Wójcik
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News

Po zakończeniu Big Brothera fani zastanawiali się, czy związek Madzi i Oleha przetrwa. W Domu Wielkiego Brata połączyło ich uczucie, jednak nie wiadomo było, czy przetrwa po jego opuszczeniu. Nie była tego pewna sama zwyciężczyni reality show. „Nie wiem, czy znalazłam miłość, ale z mojej strony na 100% jakieś uczucie jest. Słyszę po wyjściu wiele skrajnych opinii, a ja sama muszę się przekonać, co myślę. Chcę z nim pogadać, porandkować i zobaczyć, jacy razem jesteśmy. Ale naprawdę chciałabym z nim być, z mojej strony wszystkie emocje były prawdziwe. Zastanawiam się, czy z jego strony też. Trzymam kciuki, by tak było”, mówiła nam Madzia Wójcik po opuszczeniu programu.

Czy Madzia i Oleh są razem?

Relacja między uczestnikami reality show rozwijała się w specyficznych okolicznościach zamknięcia w domu Wielkiego Brata. Madzia i Oleh próbowali jednak stworzyć związek po opuszczeniu programu. Wszystko wskazuje na to, że udało im się! 31-letnia laureatka i 20-letni Ukrainiec są razem. Potwierdza to ich nowe zdjęcie. Pierwsze, na którym pozują jako para. Zakochani wybrali się razem na urodziny znajomego. „Urodziny naszego przyjaciela, miła posiadówka no i w końcu wspólne zdjęcie z moją myszką @madzia.official , ale nie ostatnie chybanapewno :) Dużo miłości każdemu życzę❤❤❤”, wyjaśnił Oleh Riashentsev.

Fani bardzo ucieszyli się, w końcu widząc ich razem. W komentarzach nie szczędzili im komplementów, podkreślali, że wspaniale razem wyglądają i stanowią piękną parę. Pojawiły się jednak głosy twierdzące, że ich związek to jedynie medialne pozory. Jeden z internautów zarzucił też Olehowi, że jego uczucie do Magdy nie jest szczere. „Współczuję tej dziewczynie. Nawet po mowie ciała widać, że gość udaje :) kasiora się skończy to i lovki też”, czytamy.

Lubicie tę parę? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pierwszy wspólny wywiad z @magda.wojcik.bb Jak myślicie czy dobrze nam poszło? #madziolo#chybanapewno#bb2019

Post udostępniony przez Oleh Riashentsev (@just_oleg.official)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?