Magda Wójcik
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Magda i Oleh z Big Brothera nadal są razem? Nowe zdjęcie pary pokazało prawdę...

Co tak naprawdę łączy uczestników reality-show?

Weronika Kostyra 23 lipca 2019 19:57
Magda Wójcik
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News

Po zakończeniu Big Brothera fani zastanawiali się, czy związek Madzi i Oleha przetrwa. W Domu Wielkiego Brata połączyło ich uczucie, jednak nie wiadomo było, czy przetrwa po jego opuszczeniu. Nie była tego pewna sama zwyciężczyni reality show. „Nie wiem, czy znalazłam miłość, ale z mojej strony na 100% jakieś uczucie jest. Słyszę po wyjściu wiele skrajnych opinii, a ja sama muszę się przekonać, co myślę. Chcę z nim pogadać, porandkować i zobaczyć, jacy razem jesteśmy. Ale naprawdę chciałabym z nim być, z mojej strony wszystkie emocje były prawdziwe. Zastanawiam się, czy z jego strony też. Trzymam kciuki, by tak było”, mówiła nam Madzia Wójcik po opuszczeniu programu.

Czy Madzia i Oleh są razem?

Relacja między uczestnikami reality show rozwijała się w specyficznych okolicznościach zamknięcia w domu Wielkiego Brata. Madzia i Oleh próbowali jednak stworzyć związek po opuszczeniu programu. Wszystko wskazuje na to, że udało im się! 31-letnia laureatka i 20-letni Ukrainiec są razem. Potwierdza to ich nowe zdjęcie. Pierwsze, na którym pozują jako para. Zakochani wybrali się razem na urodziny znajomego. „Urodziny naszego przyjaciela, miła posiadówka no i w końcu wspólne zdjęcie z moją myszką @madzia.official , ale nie ostatnie chybanapewno :) Dużo miłości każdemu życzę❤❤❤”, wyjaśnił Oleh Riashentsev.

Fani bardzo ucieszyli się, w końcu widząc ich razem. W komentarzach nie szczędzili im komplementów, podkreślali, że wspaniale razem wyglądają i stanowią piękną parę. Pojawiły się jednak głosy twierdzące, że ich związek to jedynie medialne pozory. Jeden z internautów zarzucił też Olehowi, że jego uczucie do Magdy nie jest szczere. „Współczuję tej dziewczynie. Nawet po mowie ciała widać, że gość udaje :) kasiora się skończy to i lovki też”, czytamy.

Lubicie tę parę? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pierwszy wspólny wywiad z @magda.wojcik.bb Jak myślicie czy dobrze nam poszło? #madziolo#chybanapewno#bb2019

Post udostępniony przez Oleh Riashentsev (@just_oleg.official)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.