Postawiła na najmodniejsze cięcie!

Rafał Kowalski 20 października 2018 13:54

Kilka tygodni temu Magda Mołek zaczęła się ponownie pojawiać publicznie, a od 6 października znów prowadzi Dzień dobry TVN. Wcześniej gwiazda stacji opiekowała się swoim drugim dzieckiem, które urodziło się w połowie czerwca. Wraz z powrotem do pracy, prezenterka zmieniła także fryzurę!

Kilka dni temu podczas premiery serialu Pod powierzchnią, Magda Mołek wystąpiła na imprezie w podciętych włosach. Już ta fryzura była szeroko komentowana, ale nikt nie spodziewał się, że to dopiero początek zmian… Widzowie dzisiejszego wydania Dzień dobry TVN mogli bowiem podziwiać prowadzącą w wyprostowanych blond włosach równo przedzielonych przedziałkiem. Musimy przyznać, że w takim short bobie bez grzywki Magda Mołek wygląda naprawdę zachwycająco. Zobaczcie, jak prezentuje się najnowsza odsłona popularnej mamy dwójki dzieci.  

1/5
Magda Mołek, nowa fryzura
Copyright @Screen z DDTVN
1/5

Tak wyglądała dziś Magda Mołek

2/5
Magda Mołek, nowa fryzura
Copyright @Screen z DDTVN
2/5

Widzki programu chwaliły tę fryzurę w komentarzach

3/5
Magda Mołek, nowa fryzura
Copyright @ADAM JANKOWSKI/REPORTER
3/5

Jeszcze kilka dni temu gwiazda TVN wyglądała tak...

4/5
Magda Mołek, nowa fryzura
Copyright @ADAM JANKOWSKI/REPORTER
4/5

Ładnie?

5/5
Magda Mołek
Copyright @East News
5/5

Do tej pory Magda Mołek przyzwyczaiła nas do burzy włosów na głowie

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.