Postawiła na najmodniejsze cięcie!

Rafał Kowalski 20 października 2018 13:54

Kilka tygodni temu Magda Mołek zaczęła się ponownie pojawiać publicznie, a od 6 października znów prowadzi Dzień dobry TVN. Wcześniej gwiazda stacji opiekowała się swoim drugim dzieckiem, które urodziło się w połowie czerwca. Wraz z powrotem do pracy, prezenterka zmieniła także fryzurę!

Kilka dni temu podczas premiery serialu Pod powierzchnią, Magda Mołek wystąpiła na imprezie w podciętych włosach. Już ta fryzura była szeroko komentowana, ale nikt nie spodziewał się, że to dopiero początek zmian… Widzowie dzisiejszego wydania Dzień dobry TVN mogli bowiem podziwiać prowadzącą w wyprostowanych blond włosach równo przedzielonych przedziałkiem. Musimy przyznać, że w takim short bobie bez grzywki Magda Mołek wygląda naprawdę zachwycająco. Zobaczcie, jak prezentuje się najnowsza odsłona popularnej mamy dwójki dzieci.  

1/5
Magda Mołek, nowa fryzura
Copyright @Screen z DDTVN
1/5

Tak wyglądała dziś Magda Mołek

2/5
Magda Mołek, nowa fryzura
Copyright @Screen z DDTVN
2/5

Widzki programu chwaliły tę fryzurę w komentarzach

3/5
Magda Mołek, nowa fryzura
Copyright @ADAM JANKOWSKI/REPORTER
3/5

Jeszcze kilka dni temu gwiazda TVN wyglądała tak...

4/5
Magda Mołek, nowa fryzura
Copyright @ADAM JANKOWSKI/REPORTER
4/5

Ładnie?

5/5
Magda Mołek
Copyright @East News
5/5

Do tej pory Magda Mołek przyzwyczaiła nas do burzy włosów na głowie

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.