Magda Mołek
Fot. Instagram @magda_molek
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Magda Mołek zdecydowała się na adopcję: „Mam teraz dwóch synów i córkę”

„Bibianka ma siedem miesięcy”

Weronika Kostyra 21 maja 2019 09:53
Magda Mołek
Fot. Instagram @magda_molek

Magda Mołek bardzo dba o swoją prywatność i niemal nigdy nie mówi o swoim życiu osobistym. Jest doświadczoną dziennikarką i wiemy, że umiejętnie łączy życie prywatne z zawodowym. Jest mamą dwóch synków – młodszy, Stefan, przyszedł na świat w ubiegłym roku. Prowadząca Dzień dobry TVN zdradziła jednak, że niedawno jej rodzina znowu się powiększyła. Ku zaskoczeniu widzów wyznała, że adoptowała córkę! Jak ma na imię?

Magda Mołek adoptowała córkę

Choć Magda Mołek wróciła do pracy zaledwie kilka miesięcy po urodzeniu synka, nie próbuje udowodnić, że macierzyństwo łatwo jest pogodzić z karierą i życiem towarzyskim. „Przyznaję, że bycie mamą jest szalenie trudne. Ja kompletnie nie wierzę w tę wersję macierzyństwa glamour. Że wszystko jest piękne, że masz czas zrobić paznokcie, po spotykasz się. I że jesteś w stanie codziennie zrobić trening. Mnie to nie wychodzi”, mówiła w wywiadzie Mateuszowi Hładkiemu. Mimo to zdecydowała się zostać mamą po raz kolejny!

Magda Mołek podzieliła się tą informacją przy okazji rozmowy z Szymonem Hołownią. Dziennikarz jest znany ze swojej działalności charytatywnej w Afryce. W programie Dzień dobry TVN opowiadał o działalności swojej fundacji. Właśnie wtedy Magda Mołek poinformowała, że ona także zdecydowała się pomóc potrzebującym i adoptowała dziewczynkę w Afryce. „Adoptowałam córkę. Mam teraz dwóch synów i córkę. Każdemu polecam ten rodzaj pomocy”. Mimo że adopcja przebiegła za pośrednictwem Internetu, była dla dziennikarki bardzo silnym przeżyciem. „To był bardzo wzruszający moment. Bibianka ma siedem miesięcy. Mam nadzieję, że będzie rosła zdrowo”, powiedziała Magda Mołek.

Gratulujemy wielkiego serca i odwagi! 

Magda Mołek
Fot. Instagram @magda_molek

Magda Mołek
Fot. Instagram @magda_molek

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.