Lara Gessler, Magda Gessler, Viva! czerwiec 2013
Fot. Iza Grzybowska/VOYK
Z ŻYCIA GWIAZD

Magda Gessler zdradziła płeć dziecka Lary?! Jej opis pod zdjęciem nie pozostawia wątpliwości...

Chłopiec czy dziewczynka?

Gabriela Czernecka 13 lipca 2020 08:05
Lara Gessler, Magda Gessler, Viva! czerwiec 2013
Fot. Iza Grzybowska/VOYK

Magda Gessler nie ukrywa radości z powodu błogosławionego stanu swojej córki. Lara Gessler niebawem po raz pierwszy zostanie mamą. Dwa dni temu w sieci ukazały się jej odważne ciążowe zdjęcia, na których Lara Gessler pozuje nago w centrum Warszawy. Magda Gessler jedno ze zdjęć zamieściła na swoim profilu. Dodała pod nim znaczący podpis, a internauci nie mają wątpliwości, że wyjawiła właśnie płeć dziecka Lary. Poznajcie szczegóły. 

Magda Gessler zdradziła płeć dziecka Lary Gessler? 

Lara Gessler spodziewa się pierwszego dziecka. Córka Magdy Gessler już jakiś czas temu wyjawiła, że wraz z ukochanym wybrała imię dla swojego maluszka. „Znamy płeć, bo za dużo niespodzianek nie ma co mieć. Mamy już imię. Jest tradycyjne, ale wiele osób nie wie, że takie jest. Termin mam na wrzesień, październik. Życzcie mi cierpliwości, siły fizycznej. Żeby było tak, jak jest. Bo jest fantastycznie”, powiedziała jakiś czas temu w wywiadzie dla jastrzabpost.pl

Córka Magdy Gessler wyznała wówczas, że ciąża jej służy: „Czuję się faktycznie świetnie. Nie mam na co narzekać. Jak czasami słyszę, co się kobietom przydarza w tym czasie, to mogłabym każdemu życzyć takiej ciąży”.  Radosną nowiną Lara Gessler podzieliła się pod koniec kwietnia i od tamtej pory chętnie dzieli się  z fanami zdjęciami, na których w pełni prezentuje swoje ciążowe krągłości. Lara zdradziła już, że wraz z partnerem, Piotrem Szelągiem znają już płeć dziecka, ale nie zamierza na razie zdradzać go mediom. Termin porodu wyznaczono na wrzesień/październik, więc sądzono, że bliżej tego czasu, córka Magdy Gessler wyjawi tę informację.  

Wygląda jednak na to, że Magda Gessler postanowiła uprzedzić swoją córkę. Czyżby właśnie wyjawiła, jakiej płci będzie dziecko Lary Gessler? Wszystko na to wskazuje. Magda Gessler dodała na Instagram fotografie córki z ciążowej sesji zdjęciowej, które podpisała: „Mokotowska street #laragessler Podwójna córeczka, mama”. 

Fani nie mają wątpliwości, że Lara Gessler urodzi córeczkę. W komentarzach pojawiło się takie stwierdzenie, na które restauratorka zareagowała serduszkiem - dla wielu jest to tylko potwierdzenie tej informacji. Czy aby na pewno? Myślicie, że Lara i Piotr spodziewają się córki?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.